reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
u mnie plus 4 od początku ciąży, w tym 2,7 przez ostatnie 5 tygodni:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Teraz będzie nas więcej przybywać bo rośnie dzidzi, łozysko, wód płodowych coraz więcej i wody w organiźnie zatrzymanej też - amo to może ważyć do porodu 6-8kg.więc nie strachajmy się bo to szybko zejdzie po porodzie dopiero pozostały "naddatek" będzie do pozbycia z czego małe też sporo wyssie;-)
Ja mam 5 kg. od początku, ostatnie 1,5 kg. w ciągu 3 tygodni.
 
Może ktoś będzie zainteresowany oceną swojej diety w ciąży przez dietetyka?

na zupełnie innym forum odezwała się do mnie dziewczyna z SGGW, która na podstawie opisu diety przez 3 dni ocenia nasz sposób żywienia. Myślę, że jest to jej potrzebne do jakiejs pracy- mgr czy może innej. Dotyczy to kobiet w ciąży.

Co trzeba zrobić?Trzeba skrupulatnie zapisywać co jedliśmy i w jakiej ilości przez 3 dni, a potem odpowiedzieć na ankietę dotyczącą znajomości zasad żywienia.

polecam gorąco, ja dzisiaj przeżyłam mały szok. Wydawało mi się, że odżywiam się mega zdrowo w ciąży- małe porcje- 4, róznorodność, a tu zonk. Za mało węglowodanów, za mało kalorii, za mało błonnika (to może akurat wiedziałam, bo warzywa i owoce w ograniczonych ilościach jadam)

Z tego poczucia winy zaraz sobie zapodałam pomarańczę i kiwi w ramach przekąski, po czym popołudnie spędziłam w kibelku
wc.gif


Jak któraś z Was jest zainteresowana, proszę o kontakt na priva, podam maila do tej dziewczyny
 
reklama
Do góry