reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

bubbles Vi też woła nieraz siku kupke , piciu jak tylko chce jeszcze posiedziec :-)
no ale bardzo chciałabym żeby sama się kładła w łóżku i zasypiała... :-p

no a odnosnie tego cpo iszesz to racja... też nieraz jak się któraś przebudzi i bierzemy ją (emmę) lub przybiegnie(vi) i usypiamy u nas w łózku to się cieszymy takim słodkim kochanym śpiącym szkrabkiem i napatrzec się nie można :tak: no ale i tam uważam ze na przytulaski to jest cały dzień od poranka aż do wieczornej bajki..
a spać kazdy powinien u siebie ;-) hehe
 
reklama
Bubbles skoro Wam nie przeszkadza spanie z chłopakami, a i sprawy intymne macie gdzie załatwić hihih, to nie widzę w tym nic złego. Napewno też Fifi i Alunio czują się bezpiecznie z mamusią czy tatusiem:tak:
 
Bubbles to racja, ze cudownie patrzec na te malenstwa spiace obok. Zawsze tak sie zachwycam moimi dziewczynkami, bo wiecie jak spia to prawdziwe anioly. Ale powiem wam, ze lubie tez spac sama z mezem, tak jak kiedys poprzytulac sie czuc jego bliskosc i cieplo. Teraz niestety coraz rzadziej nam sie zdarza. Maz czasem idzie do drugiej corki na 5 minut i wraca rano, bo zasnie albo ja biore Lenke niby na chwile i tez juz tak jakos zostaje...
A sprawy malzenskie to u nas istna komedia, ale moze faktycznie to tez na inny watek :-)
 
Żeby nie było, że mnie nie spotkała kara za to, co Wam ostatnio pisałam (a nie chwaliłam się przecież);-). Wczoraj pobudka o 3.30, dziś o 3:szok:
 
a mówiłam żeby nie chwalic ;)) kurcze to się zawsze sprawdzi, że jak sie napisze, że jest dobrze, to następnej nocki powrót do przeszłości :-D u nas nocka nie napisze jaka, bo przeciez nie zapeszam :-D ale Lenci ząbek idzie i jest troszke niespokojna.
 
reklama
Do góry