reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

reklama
mnie te pobudki co 4 godziny też męczą. dziś próbowałam go przetrzymać bez mleka, inne picie nie pomogło. rozpacz była na całe mieszkanie. więc trzeba było dać mleko. kiedy on prześpi całą noc ? :sorry:
 
Jolek ale cie uspaliiiiiiiii hoho
Alex to spi w sumie 2 godziny w dzien to nie tak dużo chyba ze ten 3 raz pozno po południu idzie spać mój spi 2 razy raz krócej około 1 godz i raz dłuzsza drzenka 1,5-2 godziny i wieczorkiem koło 8 no ale zdażają sie wyjatki ze pojdzie spac pozniej
 
U nas jak w zegarku, zasypia o 20 na noc, wstaje koło 8, ale ile razy budzi się w międzyczasie to nie wiem, nie liczę, do północy kilka razy. Szczególnie, że w nocy karmię z automatu i chyba śpię bo niewiele pamiętam :sorry: W dzień dwie półgodzinne drzemki, o 10 i o 14.

Wysypiam się raz w tygodniu, w soboty :-D TZ wstaje do małej a ja chrapię do 11, właśnie za śniadanie się zabieram:zawstydzona/y: Normalnie jak za czasów sprzeddzieciowych :-)
 
dziewczyny, czy Wasze maluchy gorzej śpią przez ten wiatr? u nas jakoś marnie, od 2 do 8 były 3 pobudki, od 19 do 2 nie wiem dokładnie(słyszałam chyba 2 razy jakieś gdaknięcie)bo tato wtedy pilnuje a mama śpi:-p(no własnie ,czas się zbierać)
 
jaipur nie widzę rożnicy przez wiatr. u nas Lenek zasypia ok 19 na noc, budzi sie ok 23 na mleczko, a później to różnie od 1 do 2 pobudek do 6, kiedy to jest już wyspana, szczęśliwa, uśmiechnięta i gotowa do psotek, łaskotek, wygibasów i pogaduszek ze starymi :-D
 
dziewczyny opiszcie jak wygląda nocka waszych maluchów, czy jedzą, co ile, co piją, itp. szukam gdzie popełniam błąd. dzięki.:tak:
 
Paulina, ja nie mam wiele do napisania, ale u nas to wygląda tak: ok. 19.20-19.30 kąpiel, później mleczko 240 ml, zasypia od razu sam w łóżeczku i śpi do 5-6 rano:-)
Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale niezbyt często, kiedy się wybudza w międzyczasie. Wtedy najpierw go układam z powrotem do snu (bo z reguły jak wchodzę do niego do pokoju to albo stoi w łóżeczku, albo siedzi, albo leży głową w nogach:-)) i daję pieluchę-śmierdziuchę i wychodzę. Jak to nie pomaga, tak jak np. dziś, to daję do picia wodę - ok 150 ml, z reguły wypija prawie całą i znów go układam i wychodzę. Dopiero jak to wszystko nie pomoże to daję mleko. Ale z reguły nie ma przerw w spaniu, więc to się naprawdę rzadko zdarza.
Żeby mi tu zaraz któraś nie zarzuciła, że się chwalę - tylko odpowiadam na pytanie:-D
 
reklama
Do góry