reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

wow myangel!!!! super i jaki duży.

joamar- ja też za bardzo nie mam się czym pochwalić, jak założe normalne spodnie i bluzkę to nic nie widac, ale jak już założe ciążowe spodnie i jakas bluzkę odcinaną pod biustem to coś tam prześwituje że to jednak ciążowy
 
reklama
Myangel super brzuszek. Adaś musi się nieźle rozpychać, bo sporo już Tobie wypchnął do przodu. I ja też żadnych rozstępów nie widzę.

Moja siostra dziś stwierdziła, że mam większy brzuch niż ona w 6-tym miesiącu. Boję się, co będzie do końca ciąży, skoro już teraz jest takich rozmiarów. Oby mój maluszek nie okazał się noworodkowym wielkoludem. Moja siostra miała problemy podczas porodu, bo Staś był dość duży i miał mało miejsca, żeby wyjść na zewnątrz. A jeśli u mnie to się powtórzy?
 
Myangel super brzuszek. Adaś musi się nieźle rozpychać, bo sporo już Tobie wypchnął do przodu. I ja też żadnych rozstępów nie widzę.

Moja siostra dziś stwierdziła, że mam większy brzuch niż ona w 6-tym miesiącu. Boję się, co będzie do końca ciąży, skoro już teraz jest takich rozmiarów. Oby mój maluszek nie okazał się noworodkowym wielkoludem. Moja siostra miała problemy podczas porodu, bo Staś był dość duży i miał mało miejsca, żeby wyjść na zewnątrz. A jeśli u mnie to się powtórzy?


Ja miałam z Julcią o wiele większy w 6 m-cu niż teraz, był ogromniasty po prostu a na koniec to miałam 140 w obwodzie, Julka urodziła się 3350 g. a duży brzuch miałam przez wody płodowe, których było aż 4 litry... Także duży brzuch wcale nie musi świadczyć o ogromnym dziecku ;-)


Myangel super ten domek adasia , ładniutki masz brzuszek i ja też nie widzę żadnych rozstęmpów .

Ech, niestety to, że czegoś nie widac to nie znaczy, że tego nie ma ;-)
 
jak lezalam w szpitalu przyszla dziewczyna nowa w 30 tc byla a ja myslalam ze ona do porodu poprostu taki byczy brzuch miala jakby byla w 40tc i to z blizniakami poprostu wymiatala ale brzuch miala wielki bo miala wielowodzie afi miala 25
 
reklama
no myangel masz co nosić masz;-) ale super domek:tak:

Zaczynam powoli czuć się jak słonica, już mi schylić się ciężko i tak się ciesze jak głupia, że ostatnio sportowe buty kupiłam na rzep a nie sznurowane ;-)


jak lezalam w szpitalu przyszla dziewczyna nowa w 30 tc byla a ja myslalam ze ona do porodu poprostu taki byczy brzuch miala jakby byla w 40tc i to z blizniakami poprostu wymiatala ale brzuch miala wielki bo miala wielowodzie afi miala 25

No to dokładnie tak jak ja. W tej ciąży na początku w 8tc miałam małowodzie na szczęście wszystko się unormowało :-D
 
Do góry