reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
Zastanawiam się, jak to jest z moim brzuszkiem. Co prawda ostatnio wystrzelił do przodu, ale bez przesady. tylko kiedy ludzie pytają na kiedy mam termin i mówię, że na grudzień, to robią dziwne miny. Macie coś podobnego?
 
brzuszki miodzio macie, każdy inny, każdy piękny!!!!!!!!!! :*******
teraz ja sypnę - dwa pierwsze sprzed ponad tygodnia, ostatnie - te gołe;) sprzed kilku dni
 

Załączniki

  • IMG_9739.jpg
    IMG_9739.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 56
  • - brzuszek 17t4d i 18c3d 006.jpg
    - brzuszek 17t4d i 18c3d 006.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_9761.jpg
    IMG_9761.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
i jeszcze bo naraz mi nie weszło;)
attachment.php
i wybaczcie że tak pomotałam;P
 

Załączniki

  • IMG_9757.jpg
    IMG_9757.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 33
  • IMG_9759.jpg
    IMG_9759.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 39
gufi, sarka Śliczne brzunie :)

Zastanawiam się, jak to jest z moim brzuszkiem. Co prawda ostatnio wystrzelił do przodu, ale bez przesady. tylko kiedy ludzie pytają na kiedy mam termin i mówię, że na grudzień, to robią dziwne miny. Macie coś podobnego?
Niestety... tylko ja to tlumacze, ze ja mam na sam poczatek, wiec data moze sie przesunac nawet na listopad. ;-)
 
Wiolcia rozmawia rozmawia:-) (Wiktorek hehe-nie Staś;-)) i co mnie najbardziej zadziwia a nie moge tego sprawdzić wsłu****e się w brzuś i się cieszy bo twierdzi że słyszy jak tam dzidzia sobie plumka:-D i mói - mama przyłóż sobie ucho do brzucha-dopiero jak jemu kazałam do własnego przyłożyć to zobaczyłył że sie nie da:-D...aż chyba zakupię stetoskop bom sama ciekawa czy faktycznie to słychać:laugh2:
 
reklama
No tak tez mi się wydawało że Wiktorek ale głupia zamiast staraszek przeczytałam Staszek:-D
Fajnie, że mały przejęty małą siostrzyczką :-) Nie zauważasz żadnych oznak zazdrości?? Zawsze mnie ciekawilo jak to jest gdy na świat przychodzi drugie dziecko. Stetoskop to dobry pomysł - sama myślę nad kupieniem;-)
 
Do góry