reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
Avani wprowadzenie luzu dużo daje więc jestem dobrej myśli:)
Mnie lekarz powiedział że w ciążę nie zajdę więc się wyluzowaliśmy z mężem a tu niespodzianka :D:D
 
Ja mogę podpowiedzieć ,ze po seksie warto poleżeć na brzuchu. Ponoć łatwiej zachodzi sie w ciążę , bo plemniki mają łatwiejszą drogę. Mi tak dwa razy się sprawdziło.
 
ja to nie mogę nic powiedzieć. nam się udało za pierwszym podejściem bez żadnego kombinowania i wymyślania co zrobić, żeby było dobrze... a obawialam się bardzo bo miałam problem z prolaktyną wcześniej ale widać tabletki ją skutecznie zbiły :) a teraz brzusio roooośnie.
tak więc ja avani tez trzymam kciuki. na pewno się uda!
 
Witam tak każda się chwali swoim brzusiem to i ja pokaże swój, tak właśnie wygląda w 21 tygodniu i 1 dzień 100_3516_667x500.jpg
tylko nie ustawiłam daty w aparacie i na zdjęciu jest zła ale fotka na pewno z dzisiaj.
 

Załączniki

  • 100_3505_667x500.jpg
    100_3505_667x500.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 22
syllwiia fajniasty:DDD i naprawdę spory brzuszeku:))))

ja też mam zdjęcia... ale nie mam kabelka do przegrania z aparatu na kompa, M zabrał do pracy, ma przynieśc... heem
 
No i ja w końcu wzięłam się do zrobienia fotki bo ostatnią mam chyba z 14 tc :-(


To domek Adasia w 24 tygodniu :)

brzuszek1.jpg

A tu golasek ;-)

brzuszek3.jpg

I bebolek od frontu, niestety z rozstępami po ciąży z Julcią :-(

brzuszek2.jpg
 
Jejku dziewczyny jakie wy macie super brzuchy, ja to w porównaniu z wami nie mam się wogóle czym chwalić, a już bym chciała.
 
reklama
Ja tam nie widzę żadnych rozstępów ;)
A przy okazji - super spodnie :) Ja się jeszcze nie dorobiłam spodni na gumkę, bazuję na spódnicach, a głównie sukienkach. Ale trzeba będzie zainwestować, bo jesień idzie ;)


Te wszystkie jasniejsze kreseczki wokół pępka a najwiecej ich jest tak w prawo i w gore od pepka to rozstepy wlasnie, tylko teraz sie rozciagnely i dlatego mało je widac.

A to sa takie krotkie porteczki do kolan a pas maja taki, ze prawie pod piersi dociagam, mnie sie najlepiej w takich chodzi bo wiem ze nerki przykryte i zadne majtki mi nie wystaja ;-)
 
Do góry