reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Avani ogrooomnie się cieszę, że zaglądasz do nas :) Może dzidzia znów czeka na grudzień??:) A może nie będziesz musiała brać lutki do 14 tc?? Kochana bądź dobrej myśli! Ogromnie mocno trzymam za ciebie kciukasy!!
 
reklama
Avani ja mam tu taka starsza kolezanke ktora stara sie o dzidzie, dala sobie czas do konca roku chyba bo prawda taka ze ona ma 43 lata, partner 46 i on nie chce juz dziecka, ginek w Pl jej powiedzial ze lutke ma brac dopiero jak zajdzie bo wczesniej moze wstrzymac owulacje, nie wiem jak to jest w kazdym razie zawsze Ci ktos lutke dosle, a dufaston nie lepszy?? bo nie dowcipny.. :)
 
aa no i ja chcialam dodac ze moja pierwsza dzidzie rodzilabym wlasnie teraz :(((( wiec sobie wymyslilam ze jak co pol roku terminy aniolkowym mamom skacza to Ty jeszcze jakies 3 miechy musisz poczekac :)))
 
marzylo mi sie majoweczka zostac :) w zeszlym roku sie nie udalo to moze teraz sie uda :) gdybym zaszla w tym cyklu to wlasnie termin by byl na maj :)
Salomii no ja slyszlam ze lutka moze wstrzymac owu dlatego sie ja bierze ze 3 dni po owulacji.....
kolezanka ma mi tez dupka przyslac bo ma na zbyciu :)
 
tylko uwazaj :) bo ja po poronieniu bralam dupka przez 2 cykle w celu wzmocnienia cialka zoltego, owu mialam zawsze sprawdzona i wyliczona ale natura splatala mi psikusa i przez te 2 cykle sobie ja przyblokowalam, Karmelka jest z 3 cyklu kiedy dupka juz nie bralam a owulka byla dobre 3 dni pozniej niz zwykle ;D
trzymam kciukole :*
 
ooooo to ja w takim razie poczekam z ta lutka i dupkiem do pozytywnego testu :)
dzieki za kciuki :)
w tym cyklu zrezygnowalam z obserwacji i moze tak na luzie sie uda :)
 
reklama
Do góry