reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Może to dlatego, że ja nie jestem drobna i ten ciążowy gdzieś między fałdkami się ukrywa;-) Wszyscy mówią, że będzie chłopak. Sama mam przeczucie na chłopaka. Smaki mam na chłopaka, cerę podobno też. No i jak już sie dziecko uaktywniło, to daje znać o sobie na całego. Mundial mi normalnie w brzuchu urządza!

moja dzidzia też ostro kibicuje, ale Wiki była tak samo ruchliwa, więc teraz nikt nie może powiedzieć, że będzie piłkarz, tylko siatkarka lub siatkarz;-p'
a cera na chłopca to znaczy brzydka czy ładna? bo ja mam brzydką... :(
 
reklama
agbar , asia1981, anka84200 dziewczyny macie urocze brzucholki:-):-)

a oto mój brzuszek zdjęcie robione we wtorek byłam w 16tyg i 3 dniu ciązy:-) przy waszych mój to już kolos :szok:az strach pomyśleć jak będę w grudniu wyglądać jak on nadal będzie tak rósł:dry:
Zobacz załącznik 259705
 
Dziewczyny brzuszki sliczne;) co jeden to ladniejszy i kazdy jedyny w swoim rodzaju...
Pokaze Wam jak prezentuje sie moj brzusio w 16tyg...


DSC02640.jpgAluśka moj brzuszek chyba nie mniejszy niz Twoj? obie bedziemy duuuze w grudniu...ale to nic:) Jestem szczesliwa, ze juz jest taki! wkoncu widac ze jestem w ciazy;) A moze tylko mi sie wydaje ze jest taki duzy??? Co obstawiacie po jego kształcie? wyglada na dziewczynke???
 
Zobacz załącznik 259869Aluśka moj brzuszek chyba nie mniejszy niz Twoj? obie bedziemy duuuze w grudniu...ale to nic:) Jestem szczesliwa, ze juz jest taki! wkoncu widac ze jestem w ciazy;) A moze tylko mi sie wydaje ze jest taki duzy??? Co obstawiacie po jego kształcie? wyglada na dziewczynke???

Ja bym obstawiała dziewuszkę, bo jest okrągły jak piłeczka.
Jest akurat w sam raz jak na ten etap ciązy.
 
Ha-NN-aH ciesze sie ze uwazasz ze brzuszek jest akurat jak na ten czas;) I bylo by pieknie jakby byla dziewczynka, tak wyszlo na usg, ciekawe czy sie potwierdzi w rzeczywistosci...ale najwazniejsze oczywiscie zeby zdrowe bylo...juz sie nie moge grudnia doczekac.......
 
Dziewczyny brzuszki sliczne;) co jeden to ladniejszy i kazdy jedyny w swoim rodzaju...
Pokaze Wam jak prezentuje sie moj brzusio w 16tyg...


Zobacz załącznik 259869Aluśka moj brzuszek chyba nie mniejszy niz Twoj? obie bedziemy duuuze w grudniu...ale to nic:) Jestem szczesliwa, ze juz jest taki! wkoncu widac ze jestem w ciazy;) A moze tylko mi sie wydaje ze jest taki duzy??? Co obstawiacie po jego kształcie? wyglada na dziewczynke???
Fajniutki masz brzusio ale mój i tak wydaje się większy:-D:-D:-p

a co do kształtu to po sobie wiem że nie ma jego kształt znaczenia przy płci bo z Amandą nie małam takiej piłeczki jak teraz był bardzije rozlazly na boli nisko położony i miedzy biustem a nim miałam lukę he he a z ostatniego usg wychodzi że i tym razem dziewuszka będzie:-):-)
 
reklama
Do góry