reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

heheh nie no ostatnio jak zadałam mu identyczne pytanie to powiedział, że wyglądam jakbym była w ciąży :)

ewwe no ja też taka teraz s-owata jestem :) Wystająca pupa i wystający brzuch- śmiesznie to wygląda bo są tej samej wielkości jak się z boku popatrzy :)
 
reklama
DSC02570.jpg

To moj brzuszek w 13 tygodniu;) Teraz jest jeszcze wiekszy... Rosną nam nasze skarby;)
 
Piękniutkie brzucholki.Ja już się śmieje, że mnie na porodówke to straz pożarna zawiezie bo karetka się zarwie hahahahahaa
 
cristalrose ja też wyglądam jak literka B. Ale powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie O ;-) A tak naprawdę to przecież ciąża nam służy. Nikt (prawie) nie powie nam, że jesteśmy grube, wszyscy zastanawiają się, czy jemy wystarczająco (a nie za dużo) i nie wiem jak u Was, ale ja mam lepszą cerę. Nic tylko w ciąży być. A najlepiej od razu w drugim trymestrze :-)
 
Agbar - to dobrze że nie jestem sama;-) No pewnie, że niedługo już będzie O.
Widocznie obie tak mamy, że macica rozrasta nam się do środka i powoduje, że wszystko inne podjeżdża do góry. Na potwierdzenie dodam fotkę :-) (za chwilę)

Z cerą mam tak samo - nigdy nie była lepsza - żadnych syfów, przebarwień - gładziutka i świeżutka, zero zmarszczek - normalnie odmłodniałam;-)

No dobra - oto mój brzucho:
SG206471.jpg
... a w tle czai się złośliwe stworzenie, potocznie "wredziochem" zwane:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny brzuchy jak siępatrzy:-) każdy piękny jedyny w swoim rodzaju:tak:
ja tez musze sie w końcu sfotografować:-p
 
o to ja dla porownania ostatnia fotka i dzisiejsza
 

Załączniki

  • 11 tydzien i 4 dzien ciąży.jpg
    11 tydzien i 4 dzien ciąży.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 35
  • 14 tydzien.jpg
    14 tydzien.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Wiolcia dzięki, ale mnie sie nie podoba.
Oczywiście nie mam z tego powodu kompleksów czy coś. Wiem, że kształty moga być różne i u mnie akurat macica sie wewnątrz rozrasta i żołądek mi poszedł jeszcze wyżej.
Mam tylko nadzieję, ze w końcu zacznie się rozpychać na zewnątrz, bo nie ukrywam, że już teraz trudniej mi sie oddycha. A ja mam nieco zmniejszoną powierzchnię oddechową płuc (astma w dzieciństwie) więc różowo nie będzie:-(.
Juz w tej chwili spać na plecach nie mogę, chyba, że mam wysoko poduchę.
 
Do góry