reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
Dwuletnia siostrzenica obserwowała, jak smarowałam się balsamem. Wytłumaczyłam, że muszę posmarować dzidzię. Jak myślicie jaka była reakcja? Mała stwierdziła: "Ja tez chcę dzidzię w brzuszku!" :-D
 
bo my jesteśmy zmutowane grudniówki:D


A to ja dziś, 15 tydzień 2 dzień ciąży

brzucho.jpg
 
Ewwe ty jesteś zmutowana? A z której strony??:) Masz piekny, ciążowy brzuszek i wcale nie jakiś wielki! A swoją drogą jaka ty szczuplutka jesteś... normalnie oglądam Wasze zdjęcia i popadam w kompleksy :]
 
reklama
Wiolcia dziękuję!:) szczuplutka tak naprawdę to byłam w lipcu zeszłego roku. Jak zaczynałam palenie rzucać, miałam 10 kg mniej.Zawsze byłam chudzielcem.Ale że kopciłam jak smok, to podczas rzucania zastąpiłam papierosy jedzeniem, i bardzo szybko przytyłam, ale nie żałuję bo wcześniej jak patrzyło się na moje nogi to było widać same kolana - miały więcej w obwodzie niż uda i łydki.No i cieszę się że udało mi się oczyścić przed ciążą organizm z toksyn i że nie miałam z tym większego kłopotu bo paliłam około 10 lat:D
A ty nie przesadzaj kochana z kompleksami, na zdjęciach wyglądasz super, więc nawet jeśli przytyłaś - zaufaj mi - po ciąży szybciutko zgubisz kilogramy na plus z nawiązką.
 
Do góry