reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Ewwe masz IDEALNĄ figurę! :) Z tego co piszesz to faktycznie byłaś za szczupła poprzednio ;) Pieknie wyglądasz w ciązy i widac, że masz zadbane ciało :) jakbym wyglądała jak ty to nic tylko dzieci rodzić :):)
 
reklama
Wiolcia - nie rozumiem :eek:- piękna z Ciebie kobieta, brzuszek też piękny - ciązowy. Widzę, że muszę swoje zdjęcie wstawić z podwójnym brzuchem (z boku wygladam jak litera B), zebyś się kompleksów pozbyła.

Ewwe, Bodzinka - super brzucholki macie (ja też taki chcę:zawstydzona/y:)
 
ahhh WIolcia dziękuję naprawdę, bo aż mi głupio i się czerwienię do laptoka... TY TEŻ WYGLĄDASZ SUPER!, tylko my same siebie postrzegamy inaczej, brak nam obiektywizmu jeżeli chodzi o samoocenę.
 
Antylopka na przyklad i jej duuzy brzuch hihihi,
eee tam wygadamy super, boze jestesmy w ciazy, mozemy byc sobie grube bez zamartwiania sie! ja jestem chudzinka z figura rozka:) hehe czyli typ chlopiecy, tyje w brzuchu i barach ;) wszyscy znajomi do mnie- boszeeee jaka Ty chudaaa itd a ja sobie w pasie 70 mam tyle ze dupka mala i bioderka jak u 13latki wiec wygladam jak chudzina w sumie:) teraz sie ciesze bo nie musze wciagac brzucha:D ogolnie wygladam sredniawo heheh jak na moje mozliwosci ale i tak uwazam ze jest super:)
grunt to dobre podejscie do siebie samej, nie ma sie co pierdlolami zajmowac w stylu za gruba reka, noga brzuch i inne czesci ciala cieszmy sie ze mamy te czesci:D
 
20100621779.jpg

A tu mój dzisiejszy 15t 3d
Tylko burdelik mały w tle więc proszę nie zagłębiać się w szczegóły :)

Każda która dziś brzuszek ukazała ma piękny niepowtarzalny brzucholek :) Cudne cudne i niech sobie one rosną zdrowo :)
 
Mamolka patrze na twoje zdjęcie i przypomniał mi się tekst twojego męża, że wyglądasz jakbyś była w ciąży i jakbyś była gruba (dokładnie to na twoje pytanie odpowiedz była "i tak i tak"). I nie wierzę! Że niby gdzie ty gruba jesteś?? Brzuszek piękny typowo ciążowy a figura tylko do pogratulowania.
 
reklama
heheh mamolka:) gdyby nie hasło żeby nie zwracać uwagi na burdelik w tle, to napewno bym na to uwagi nie zwróciła, zresztą dla mnie taki burdelik to nie burdelik:D ja jestem mistrzem bałaganiarstwa.... a wracając do tematu brzuszków to masz śliczny i figurę masz zarąbistą, ja jestem jak litera S jak się patrzy z profilu na moją sylwetkę, jakaś taka powyginana:D Weź, ten Twój mąż niech nie przesadza z tymi tekstami:D
 
Do góry