reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

no nie mogę!:) Elenie w końcu brzuszek widać:D:D śliczny, mimo wszystko jednak malutki ale okrąglutki:):)
 
reklama
Zastanawiam się, jak to jest z moim brzuszkiem. Co prawda ostatnio wystrzelił do przodu, ale bez przesady. tylko kiedy ludzie pytają na kiedy mam termin i mówię, że na grudzień, to robią dziwne miny. Macie coś podobnego?

Kupowałam dziś spodnie z gumką (wreszcie) i pani w sklepie "fachowym okiem" oceniła mój brzuch na 2-3 miesiąc!!! Jak się dowiedziała, że weszliśmy w szósty, to się lekko zdziwiła... Pewnie gdyby oceniała po biodrach, to by w dziewiąty strzeliła ;)

Elena, strasznie fajnie, że masz tak super wpuknięty pępek jeszcze :) Mój się coś nie może zdecydować, czy wyjść czy nie i postanowił, że wyjdzie górą, a dołem jeszcze się wstrzyma - i mam taki krzywy teraz ;)
 
Dzięki ewa. :rofl2:
Ja swoja spódnicę kupiłam tą ze zdjęcia z pasem 4 lata temu ,ale tylko temu ja kupiłam ,ze mi sie spodobała. Ale ciśnie mnie w dople brzucha ,wiec dalej będę musiała nosić tą dżinsową. :sorry:
 
ok chwalę się moim brzucholem zdjęcie z przedwczoraj, czyli 22 tydzień i ze 3 dni:-)
 

Załączniki

  • zosia w ZOO 013.jpg
    zosia w ZOO 013.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 81
Kupowałam dziś spodnie z gumką (wreszcie) i pani w sklepie "fachowym okiem" oceniła mój brzuch na 2-3 miesiąc!!! Jak się dowiedziała, że weszliśmy w szósty, to się lekko zdziwiła... Pewnie gdyby oceniała po biodrach, to by w dziewiąty strzeliła ;)QUOTE]

ja niewiem, ludzie naprawde myślą że kobieta w ciąży powinna byc gruba i wyglądac jak mała beczułka..
 
reklama
Do góry