reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Wiolcia na razie nie widze zazdrości, choć widzi że sporo kręci sie wokół dzidzi - a bedzie jeszcze więcej,....wiem że ten temat mnie nie ominie i to nie uniknione po porodzie:/ zrobie wszystko co mogę by poświęcać mu wtedy dużo uwagi! Ja sama jestem mocno z nim związana i czasem mi żal że nie moge z nim pobrykac jak kiedyś ( a teraz jak wiem że mam łożysko na przedniej ścianie to juz w ogóle:/)
no to co?! kupujemy stetoskopy!!!:)))))))
 
reklama
sarka śliczny brzuszek. Najbardziej podobają mi się dwa ostatnie golaski:)))

mój synuś też bardzo przezywa ciążę. Interesuje go dosłownie wszystko. Wczoraj nawet na zakupach oglądał ze mną zabawki dla Oliwki i ubranka. Swoją drogą byłam w Zarze i sukienusie dla malutkich córeczek z najnowszej kolekcji powaliły mnie na kolana - DOSŁOWNIE! Cudne!
 
Sarka, Gufi ale macie śliczne brzuchalki:) no i szczuplutkie jesteście.Wcięcia w talii w ciązy - ale super:D
 
Masz fajnacki brzuch Sarka. Mogłabyś pokaz mody ciążowej robić. ;-)


A to mój z dzisiaj. 22t 4 d.

. 019.jpg
 
sarka, Elena - sliczne brzuszki :DDDD i jakie zgrabne laski jestescie ;)

moja Ninka tez bardzo instersuje sie dzidzia - gada z brzuszkiem, czasem przyklada ucho i mowi, ze dzidzius placze i musi z nim porozmawiac :D no i opowiada jak bedzie mi pomagac itd. ciekawe na ile jej zapalu starczy ;)
 
reklama
Do góry