reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
Witam,

chwile mnie nie było a my już takie wielkie:-D


wiolcia ja mam też duży biust i też mi czasem dał popalić :no:

a w załączniku domek Miłosza albo Igi :-):-):-)- bo nadal nie wiem któż tam siedzi ;-)

pozdrawiam
 

Załączniki

  • 20100720.jpg
    20100720.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 40
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa:-) faktycznie brzuszek mi się straaasznie powiększa - w listopadzie będę się już mogła tylko toczyć ;-)

Carol_ka piękny brzuszek - widzę że krągłością przypomina mój więc jesteśmy na podobnym etapie;-) Ale Was maluszek nieźle trzyma w niepewności skoro jeszcz;-)e nie wicie, w poprzedniej ciąży też długo czekałaś na poznacie płci dziecka??
 
Wiolcia brzuszek masz przeuroczy kształt zblizony do mojego ale mój jest większy;-)
kliwia foteczka brzuszka przepiękna jak nic na avatarek:tak::tak:
Gosia B brzusio malutki zgrabny a pępuszek bombowy;-):-)
Tunia
brzusio w tunice jak i bez niej prezentuje sie znakomicie:tak::tak:
vengo,Elena bardzo zgrabne brzusie macie:tak::tak:
Ainah masz bardzo oryginalny ale uroczy kształt brzucholka:tak::tak:
 
Hej dziewczynki podziwiam Wasze piekne brzuszki!!!!
Moze mnie niektore z Was jeszcze pamietaja :)
ech tez bym juz taki chciala...

byla grudniowka 2010
 
Avani no pewnie ze Cie pamietamy, przynajmniej te najstarsze stazem grudniowkowym :D z brzuchami pobijamy listopadowki hehe grudniwe mamy sa duuzo kraglejsze z tego co widze
trzymam kciuki kochana bys tez zaczela sie wkrotce zaokraglac w wiadomy sposob :D &&&&&&&&
 
reklama
podgladam podgladam Was bo sentyment mam :)
A u mnie...hmmm...dzialamy i dzialamy a tu dalej nic...myslalam ze po poronieniu bedzie latwiej...ponoc sie szybciej zachodzi....
Mysle nad braniem luteiny w tym cyklu ale u mnie lutka na wage zlota....w uk nic nie daja wiec mi kolezanki z PL poprzysylaly...z tym ze jak zaczne brac teraz to moze mi nie starczyc do tego 14tc jesli zaciaze.....
 
Do góry