reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

no, no slicznie dziewuszki :) Ja też muszę jakieś foto pstryknąc. Ja mam już na plusie 4 kg niestety mam podejrzenia co do ostatnich 1,5. To raczej woda, ważyłam się 4 dni temu i było tylko 2,5 kg na plusie, nimożliwe, żeby mi przybrało aż tyle ale za to obraczkę musialam ściągnac bo rece spuchniete a o kostkach nie wspomne :/
 
reklama
ja się wczoraj rozstałam z obrączką i zaręczynowym...ledwo zdjęłam:szok: - "na mydło" dopiero się udało.
 
WoW Kotkanadachu ale masz duży brzuch:-) a ja myślałąm, że to ja mam ogromny - bo już każdy mnie posądza o szósty miesiąc, ale przyznam, że Twój jest dużo większy. A może tylko tak wygląda w porównaniu ze szczuplutką resztą, co? ;-)
Wiolcia wyglądasz bosko.... i te piersi:tak: Zazdroszczę :tak:
 
No dziewczynki cudowne brzucholki:tak: ja wczoraj kupiłam dwa śliczne staniki, r.90E...Hmmmm
 
He he he ja szczuplutka no nie wydaje mi się to chyba złudzenie optyczne przy wzroście 160 cm mieć przed ciążą 62 kg to nie tak mało , właśnie bym powiedziała że za dużo bo w dniu ślubu miałam 57 kg a teraz jest 72 kg , normalnie jak dla mnie szok !!!!!
A obrączkę to ściągłam już jakieś dwa tygodnie temu takie ręce mam napuchnięte hehe albo przytyły hehehe . Leży na lepsze czasy . A dziwiłam się kiedyś dlaczego ciężarne nie mają obrączek na palcach , no to teraz juz wiem .
 
agbar mam brzusio bardzo zbliżony do twojego :tak::-).

kotkanadachu rzeczywiście duży brzusio :-), ale dzidzia przynajmniej ma miejsce na pływanie :tak::-).

wiolcia_6 ale fajniutką piłeczkę masz :-).

W ogóle ciążowe brzusie są piękne :tak::-).

A co do kreski, to w pierwszej ciąży miałam i to dość widoczną. Zobaczymy jak teraz będzie.
 
kotkanadachu ja tez mam wzrost 160 cm i przed ciażą przytyłam i ważyłam 63 kg :p a wszystko poszło mi w oponę na brzuchu, buzię i ręce :p Czuję że cały czas tyję, wolę nie wchodzić na wagę, choć tydzień temu u gina (to był 15 t 3 d) ważyłam 61,8 kg. Co z tego, że wagowo schudłam jak brzuch mam jak balon i czuję się wielka..
 
wooow jakie fajne brzuszki:-)
kotkanadachu duży ale jaki super, nikt juz nie pomysli że sie najadłaś:-Dświetny i ni hu hu nie widac tych 10 na +;-)

Wiolcia biuścik naprawdę sexi, nie narzekaj;-) brzuszek zgrabniutki, w sam raz:tak:

ja tez w końcu muszę wstawić swoją piłeczkę...:)

Co do tych kg i wody to prawda, ja np czuję że jestem spuchnięta, zresztą puchna mi nogi pod kolanami i ręce też, w nadgarstkach szególnie, dzień wczesniej po południu ważyłam o ponad kg mniej jak na dzień nastepny u gina rano:wściekła/y:i wyszło mi że w tym mies. 3 kg mi poszło do przodu :zawstydzona/y:
 
wiolcia BOOOOOSKI!!! Taki ciążowy do schrupania:-D

kotkanadachu brzuszek masz ekstra! Fajne mieszkanko ma Twój okruszek

ja muszę poprosić mojego S. o fotkę bo sama nie umiem sobie zrobić.
 
reklama
o jakie jestescie okraglutke :-D myslalam, ze ja mam duzy brzuch, ale widze, ze Wy macie takie same. a to jest pocieszajace!!! wygladamy PIEKNIE :-)
 
Do góry