reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

HA-NN-AH masz naprawde śliczny brzuszek, typowo ciążowy, taki szpiczasty, super:tak: mój jest taki rozlany, że nie wygląda jak ciazowy a jak objedzony dlatego ja to się chowam i zasłaniam przed ludźmi:zawstydzona/y::sorry:

Antylopka malusi masz brzuszek:-p naprawdę jak na ten tydzień:tak: i jaka szczuplizna z Ciebie:-)
 
reklama
sarka - mi się wydaje, że zdjęcia przekłamują, bo mi samej się wydaje mały:( a wybrałam takie zdjęcie żeby było widać. Mierząc brzuszek w najszerszym miejscu mam 84 cm.
 
Piękne macie brzuszki i super szczupłe laski z Was!
Antylopka dla porównania napisze, że mój brzuch 2 tygodnie temu w najszerszym miejscu miał ponad 100 cm...
 
Śliczne nowe powiększone brzusie :) aż miło popatrzeć :)
A to mój aktualny brzunio :)
 

Załączniki

  • DSC04428.jpg
    DSC04428.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC04426.jpg
    DSC04426.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry