reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dwie siostry i zielona Sowa maja bardzo fajne książki dla maluchów. Teraz wychodzi trzecia część Pucia.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aza to spokojnej i nudnej ciaży fajnie ze sie przeprowadziliscie pwenie zadowolona jestes ze blizej rodziny jestes ?
Dominika haloo co tam u ciebie slyvhac???
Kubuś nie lubi za bardzi ksiazeczek przyniesie zdaze otworzyc i juz mi zabiera [emoji4][emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas króluje pucio, jeden dzień, zycie na wsi - jakas marketowa (mało znana) i wiosna na czeresniowej i nie jest za trudna. potrafi na kazdej str odszukac np bociana czy pieski. lubi ją.
czesto przeglada też książki "obracanki" ale jak dla mnie kiepskie są bo paluszki zostaja. lepsze sa już te z pepco z dzwiękami no i wszystkie z dziurkami w stonie gdzie można włożycz paluszki :-)

jakieś pomysły na "zajączka"? :D
 
O to zobaczę co to jest ten "jeden dzien". U nas "Pucia" pierwsza część jest ciągle w użyciu, bo maluch kilka słów mówi. Woli na razie słuchać , niż się wypowiadać[emoji4] Mam nadzieję, że na Święta nie usłyszę, że pewnie za dużo TV ogląda, bo będzie dym [emoji28] U nas TV rzadko w użyciu i to raczej jak już maluch śpi.

Ja wam na prezent polecę taką układankę z gwózdkami. Mikołaj ją lubi i jest na początek dość łatwa, bo pod spodem są te same obrazki które nastepnie trzeba dopasować.

1c2cea1f0598756394cf7984e4f8c2db.jpg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I też już bym chciała jakąś nową zabawkę kupić. Taką żeby musiał trochę rączkami popracować. Klocki ma, przebijanke ma, układanki ma, sorter i te kółka na paliku ma. No i nie wiem co by można mu było kupić, ehh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aza to spokojnej i nudnej ciaży fajnie ze sie przeprowadziliscie pwenie zadowolona jestes ze blizej rodziny jestes ?
Dominika haloo co tam u ciebie slyvhac???
Kubuś nie lubi za bardzi ksiazeczek przyniesie zdaze otworzyc i juz mi zabiera [emoji4][emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję bardzo, ale póki co nie zapowiada się nudna. Jeśli chodzi o mieszkanie to jestem bardzo zadowolona, szkoda tylko że życie się tak ułożyło, że nie z całą rodziną mieszkająca tu będę miała kontakt, no ale z rodzicami jest super, Tosia tez z dziadkami swietny kontakt. A co u Was?
 
U nas królują wszelkiego rodzaju klocki,sortery, układanki te o których pisze effa, autka, książeczki z dzwiekiem, wszelkie zabawki dźwiękowe, kredki, kosiarka,pilki,ostatnio na pierwszym miejscu jest tor dla aut gdzie puszcza sobie takie małe autka i krzesełko z fp

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Filip lubi książeczki ze zwierzątkami, najlepiej krowy, koty, konie, owce. Ale nie wszystkie go interesują, po prostu musi mu się spodobać i tyle. Mam prawie cała serię Kici Koci i dalej ciągle do nich wracamy. Koleżanka polecała właśnie Pucia, jutro podskoczę do niej i wezmę pierwsza część.
Jeśli chodzi o zabawki to młody lubi traktory i wszelkiego rodzaju samochody, mamy cała rodzinę Świnki Peppy więc pakuje ich do kabiny i jeździ po domu.A tak dalej podstawa jest rozrzucanie wszystkiego, wywalanie klocków z pudełek, puzzli z opakowań, książek z półki.
Dużo mówią wasze sierpniowe dzieciaczki ? Mój w porównaniu z córką słabiutko, może z 50 słów bym naliczyła (biorąc pod uwagę dźwiękonaśladowcze typu muu, bee, ihaa, fuuu) i bardzo rzadko łączy po dwa wyrazy typu chcę to.
Ale sukcesem jest odpieluchowanie, już od miesiaca biega bez pampersa :)
 
Do góry