reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dodam Cię :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Teraz albo my cie dodamy albo ty nas ja juz cię dodałam.
Moja przesypia nocki ale to różnie bywa 4dni przespi potem cos jej sie odmienia potem znowu przesypia i tak w kółko.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Ja tez nie wierze w przespane noce:-). Tak na serio to Filip budzi się nadal często. Dziś w nocy chyba spał ciagiem 5 godzin ale to może dlatego że skóra lepsza. Niestety po sterydzie. Zastosowaliśmy pierwszy raz ale cholerstwo juz wraca wiec pewnie na 1 serii się nie skończy :-(.
Maz powinien być na 3 dniowym szkoleniu ale go rozlozylo i jest w domu. Z jednej strony dobrze bo ogarnąć samemu dwójkę wieczorem to trzeba się nagimnastykowac;-p.
Jutro może uda mi się jechać na zakupy po kombinezon wiosenny i jakieś buty dla małego. Głupi ten okres przejściowy bo nie wiadomo jak ubrać. Hmm może tylko kurtke kupie wiosenną?
A w czwartek do kościoła załatwić chrzest. Chcemy zrobić pod koniec marcs.Trzymajcie kciuki bo nie wiem czy ksiądz się zgodzi bo kolędy nigdy nie przyjęliśmy. Ale to nie tak ze nie chcieliśmy tylko tak wyszło. Albo byliśmy w pracy albo... No ale nie wiem czy księdza będzie to interesowac:-p.
 
Ale u nas wysyp dzieci :-). Właśnie się dowiedzieliśmy ze męża siostra w ciąży. Moja w kwietniu rodzi. Najmłodsza siostra stara się o drugie. Tak co pół roku dziecko w rodzinie. A i jeszcze kuzynka urodzila w lipcu.Szkoda ze wszystkie nie w tym samym czasie. Normalnie moglbysmy rodzinne forum otworzyć ;-)
 
reklama
Moja nie przesypia nocy, sa 2-3 pobudki i wstaje ok 7 a zasypia 22.30-22. Raz tylko przespala całą noc po szczepieniu a było to w wigilię. Taki nasz cud wigilijny ;-)
Agnes, ale fajnie z tym wysypem dzieci w rodzinie. Będą się miały z kim bawić :-)
A z ciekawości, ile się staralyscie o dziecko? My 3 miesiące, ale wcześniej jeszcze miałam jedna ciążę nieudana, wiec w sumie od decyzji o staraniu się do pozytywnego testu tej ciazy minął prawie rok :/
 
Do góry