reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My długo. Około roku [emoji47]

Mąż ma cukrzycę typu 1 i już myśleliśmy że w ogóle nie będziemy mieli. Na szczęście się udało. A najlepsze było to, że test robiłam na delegacji w Niemczech. Musiałam siedzieć i na tel tłumaczyć sobie z niemieckiego instrukcje obsługi [emoji23]

Tylko mi trochę szkoda, że mąż przez tel się dowiedział.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My się staraliśmy jeden cykl albo dwa... doszliśmy do wniosku , że zobaczymy co to będzie. Mnie lekarz mówił, że mogę mieć problem bo często blokowala mi się miesiaczka przez torbiele i straszył pcso. Miał wspaniała minę jak przyszłam potwierdzić :) ale ciążę prowadziła inna lekarka.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Hej.
Kasze jaglana faktycznie trzeba wyplukac bo inaczej goryczka mozec zostac.

U nas zaskoczylo za pierwszym razem. Stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie ale nie wierzylam, ze sie uda bo zazwyczaj trwa to pare miesiecy. A tu sie okazalo, ze sa dwie kreski na tescie :)

Dodam, ze wczesniej sie nigdy nie staralismy. Raczej bylo odwrotnie. A wtedy stwierdzilismy, ze jak sie uda to spoko a jak nie to tez sie nic nie stanie:)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Jejku napisalam dlugiego posta i tel mi sie zawiesil i od nowa musze pisac.
U nas piekna wiosenna pogoda wiec cale dnie spedzamy na spacerkach[emoji3] i dobrze bo siedze w domu a dupa rosnie[emoji20]
Noce dalej kiepskie. Mlody sie wybudza na 2-3 godziny i trzeba sie z nim bawic[emoji3]

Co do staran to my postanowilismy "nie uwazac" i w pierwszym miesiacu sie nie udalo. W nastepnym sprawdzilam dokladniej kiedy mam dni plodne no i sie udalo[emoji3]

Dziewczyny ja tez Was dodalam na snapie

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Ja często gotuje zupę z kaszą jaglaną, albo jaglanka z miodem w formie deseru, można na różne sposoby. My wszyscy lubimy ja tylko trzeba dobrze wypłukać bo w przeciwnym razie jest gorzka.
Dzisiaj się wyspałam, jak miło:)
Dodałam Was na snapie:)
 
Dziewczyny ja nie ogarniam tego snapa. To jest ta żółta aplikacja z białym duszkiem?

Czy jak dostałam od was zaproszenia, to nie powinnam mieć jakiegoś powiadomienia?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej to ja pochwale moją Misie że też przesypia noc teraz kiedy je kolacje to śpi tak miedzy 21:30/22 do 7 rano
Co do starań nam zeszło 3,5 roku
 
Do góry