reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mi tez sie mega nie chce. Dzisiaj sie zmotywowalam i mam nadzieje, ze wytrwam w tym bo zazwyczaj to mam slomiany zapal. Moze jak zobacze jakies rezultaty to bedzie wieksza motywacja :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Podziwiam chęć do wysiłku. Ja może i bym chciała ale ostatnio mój ,,szef"krzyczy na mnie całymi dniami i budzi się 2x częściej niż zazwyczaj ;) nie mam zwyczajnie siły, każde 15min drzemki poświęcam na choć chwilę odpoczynku lub drobne prace domowe.

Dziewczyny, jesteście wielkie! Czytacie w myślach! :D Byłam dziś w aptece i zauważyłam te kubki niekapki, tylko się zastanawiałam który wybrać, wchodzę na forum a tu dyskusja na ten temat :) Już wiem że na pewno wezmę jeden lovi 360. Co do drugiego jeszcze nie wiem, bo korcą mnie te z canpol babies. No i bidon będzie obowiązkowo, na wyjazdy się przyda :)

Aniab masakra ale córka Ci komplement walnęła ;) nie przejmuj się, może tylko skojarzyła po przeglądaniu się w lustrze ;że w ciąży tak robiłaś p
 
co do brzucha moja mama mnie ostrzegala, ze po ciazy brzuch sie luzuje i np przy wzdeciach czy okresie bardziej go wywala niz przed ciaza i faktycznie, raz jak mi brzuch wywalilo to az sie przerazilam [emoji23]

za miesiac wjezdzam z rozszerzaniem diety juz kubek wybrany krzeselko wybrane sliniaki do jedzenia mam powoli sie szykuje :D

nina dobrze spi a matka durna o 3 sie rozbudzila i do tej pory w telefonie grzebie, oj pozaluje tego jeszcze jak w dzien da czadu
 
reklama
Paper widzę, że zaczynasz się jarac ;D ja mam duże krzesełko takie jeżdżące i w ogóle szalowe ale chcę ikejowe bo jest bardziej... z klasą xD ? Wiecie co jest. Sliniaka tylko te małe bo jak mu zakładam duży gumowy to cały brudny jest. Jakiś bezsens. Tak szarpie, że rozchlizda całe to żarcie po pokoju. Kubka jeszcze nie używam , ale się przymierzam.

Znowu jedziemy oglądać auto. Wykończyć mnie to.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Do góry