reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mi klaczek to praktycznie po każdym przeczytaniu palcami;( też niedługo łysa bede;( i strasznie mi się plączą... ostatnio jak umylam i czesalam to jak zobaczyłam na podłodze w lazience to aż się przerazilam. I kupiłam farbę, mialam zamiar malować ale nie wiem czy po malowaniu nie będzie jeszcze gorzej... a z drugiej strony może lepiej jak wszystkie wyjdą i zaczną rosnąć od nowa niż z takimi odrostami chodzić hehe;)
 
reklama
Gosia mi tez sie bardzo placza. Masakra jakas. Nie moge patrzec na te moje wlosy ostatnio. Jeden wielki koltun

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Ehhh normalnie jestem wściekła że mam ochotę kogoś zamordwac!;( małego nakarmilam i po jakichs 20min poszłam malować włosy. Pomalowałam 1/3 glowy i słyszę że płacze, czekałam chwilę z nadzieją że mąż go wezmie ale nie wiec biegiem lecę, chwilę cycka dalam, zostawilam go na łóżku obok M i spowrotem biegnę włosy kończyć, za minute znów placz a że mój sobie wypił dziś kilka piwek a od dłuższego czasu nie pił to nieprzytomny dalej spi mimo że dziecko 20cm od Niego się drze! Dokończyłam byle jak resztę włosów, wzięłam małego na ręce dalam smoczka i moment usnal. A teraz boję się sprawdzić jak moje włosy wyglądają, tym bardziej że to rozjaśniacz był bo chcialam do jasnego blondu wrocic;(
 
Gosia.N ale jazda, i jak wyszły? Ja byłam w tamtym tygodniu u fryzjera. Poszłam na łatwiznę. Do rozczesywania używam olejku arganowego. Później są jeszcze takie miękkie.
U mnie zastój pokarmu. Wam też się zdarza, bo mi się wydaje, że nawet często. Do tego katar i ból głowy. Oby nic gorszego...
 
Gosia.N ale jazda, i jak wyszły? Ja byłam w tamtym tygodniu u fryzjera. Poszłam na łatwiznę. Do rozczesywania używam olejku arganowego. Później są jeszcze takie miękkie.
U mnie zastój pokarmu. Wam też się zdarza, bo mi się wydaje, że nawet często. Do tego katar i ból głowy. Oby nic gorszego...
Olejek arganowy do włosów? Nie przetluszczają się po tym bardziej? Nakładasz go na włosy czy na szczotkę?

Ja olejku używam zamiast kremów do twarzy. Zawsze miałam problemy z cerą, próbowałam wszystkiego, nawet terapii hormonalnej i nic. Wystarczyło smarować buzię olejkiem arganowy przez 3 mce i wszystko zeszło [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zawsze miałam problem z rozczesywaniem, wyjdę tylko na dwór i już lipa. U mnie tylko i wyłącznie szczotka tangle teezer bez niej nie wiem co bym zrobiła. Wcieram jantarem na wypadnie. Jeszcze jest dobra odżywka do wlosow z seri long 4 lashes.
 
reklama
Ale macie dziewczyny przeboje z tymi włosami. Gosia jak ci wyszły? Jeszcze akurat na święta. Ja od ok 8 lat nie farbuje i modlę się żeby jak najdłużej. Mam już epizod kilkuletni z rozjasniaczem. Masakra jak niszczy włosy.
Nie wiem w co ręce włożyć normalnie. Wyjeżdżamy na 6 dni i oprócz sterty prania i prasowania, pakowania 4 osób plus zabawki, to muszę sobie wszystko zrobic do jedzenia przez ta dietę na cały tydzień. Jeszcze dla starszego syna tez jedzenie, bo on wybredny. No i robie wszystkiego dużo żeby do każdego domu zabrać tez dla innych a nie tylko dla siebie. Nie wiem jak się zmiescimy w aucie plus wanienka i prezenty ...Tyle roboty a do tego starszy juz drugi tydzień nie chodzi do przedszkola. A miałam taki plan na wysprzatanie mieszkania. A tu dupa. No Cóż musze udawać ze tego nie widzę :D.
Któraś z was pisała ze ma namiar na dobrego fizjoterapeute z Wrocławia. Mogę prosić o namiary? Meksyk normalnie z tym n NFZ. Wyobraźcie sobie ze wizytę mamy dopiero pod koniec kwietnia o 19. I to w poradni żeby nas skierowali na odpowiednią fizjoterapie. Do neurologa czeka się jeszcze dłużej. A od tej wizyty kwietniowej czeka się kolejne 4 miesiące na zajęcia. Jak będzie miał rok to oni chcą dopiero zacząć ćwiczyć. Masakra. I pi co mi tyle odviagaja z pensji?! I tak musze iść prywatnie. A w styczniu to mnie czeka masa wydatków na lekarzy bo idziemy do alergolog z dwójka. To 300. Kolejne 300 za ortopede tez za ich dwóch. Do tego ten neurolog i same zajęcia... Ktoś ma namiary na cyfry które padną w lotto???;)
 
Do góry