reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

agnes moja czasem ma tak w faldkach na raczkach to chyba normalne

chyba za male dziecko jeszcze na taka metode, ja bym nie chciala dostac wody jakbym byla glodna ;p

ps niby nie powinno sie wody dawac przy kp bez powodu szczegolnego do 6mc
 
reklama
Effa tak jakby delikatne odparzenie.
Zgadzam się z paper. Ja śpię z małym. Budzi się to przytulam daje pierś i zasypiam nawet nie wiem kiedy. Nie twierdzę że pobudki w nocy nie robią na mnie wrażenia, zwłaszcza jak trzeba jeszcze pieluche zmienić. Ale na pewno jestem mniej zmęczona i czekam spokojnie kiedy przestanie jeść w nocy. Przy pierwszym dziecku nauczyłam się ze trzeba zaufać maluchowi i wsłuchać się w jego potrzeby. I tak teraz robie
 
U nas maly je ok 21/22 wieczorem potem pobudka ok 2 i 5 i o 8 pobudka na calego:-) co do smoczka moj jak byl mniejszy bral bez problemu potem z dnia na dzien mial newa jak mu dawalam i nie dostaje :-) raczek raczej tez nie pcha do buzi wiec jestem zadowolona ze nie bede musiala oduczac go smoczka co do faldek na szyi moj ma czasami czerwone to na wieczur robie kartoflanka i znika :-) ale co kilka dni musze robic tylko tyle zapamietalam:-) bo mie idzie was nadrobic tyle dzis naprodukowalyscie

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No też właśnie wydaje mi się to dość kontrowersyjne. Może gdyby to był nawyk, to podziała, ale jak je pełną porcję, to raczej to jest głód . Głodu wodą nie zaspokoję.
No nic karmimy i koniec☺
 
Effa tez tak myślę że takie manewry za jakoś czas.
Paper mnie ostatnio młody przeczolgal i chciał któreś nocy jeść co 1,5 godz.
 
reklama
Do góry