reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

pamietam jak na poczatku z mala musialam chociaz raz sie w dzien zdrzemnac taka zmeczona bylam haha a taki spokoj z noworodkiem byl ♡
 
reklama
Matko dziewczyny moje dziecko okazało sie że nie dojada od wczoraj ją dokarmiam i mam spokoj nie marudzi. Bawi sie. Wychodzi na to ze okolo tydzień moje dziecko było wiecznie głodne ale jak dawałam jej piers co godzine dwie to nie wpadłam na to że glodna myslalam że skok lub jest starsza i chce nosic. A teraz widze że rzeczywiście tego mleka że kot napłakał masakra.. i musze jej dawac ko 10, 15 i po kąpaniu.. dziwne że tak z dnia na dzień maleje ilość mleka..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
polcia moze byc tez tak ze do strawienia mm wiecej energii trzeba i mniej jej jest na wydziwianie wiec sie nie zalamuj ze glodzilas
 
Paper No nie wiem, u nas były kolki także z dwojga złego chyba teraz już jest lepiej [emoji23] w tedy wyglądałam jak cień człowieka teraz tylko jak zombie.
Polcia zapewne to ten kryzys laktacyjny, nie przejmuj się [emoji76]
 
Ja miałam kryzys laktacyjny w drugim miesiącu i potem to zapalenie ucha i po karmieniu. Obyś szybko doszla do ładu z mlekiem [emoji9]

Kto mi kawę zrobi bo mi się wstać nie chce [emoji6]?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry