reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

fajna piosenka, muszę się jej nauczyć...
A jeśli chodzi o dopajanie to dwoje lekarzy i położna zalecało, to chyba coś musza wiedzieć.
U nas spacer 15 min i histeria. Juz nie wiem co robić...
 
reklama
Melduje sie w końcu.
Z synkiem na szczęście ok, obyło sie bez szycia połatali go na te plastry. Miał rtg głowy na wszelki wypadek i wszystko ok. A dziś szaleje od nowa i jak wychodziliśmy na spacer to znowu mi zaczął włazić na barierkę przy schodach. Myślałam ze go rozniosę. Nie wiem, chyba muszę go zacząć bić albo nie wiem co zeby do niego zaczęło coś docierać. Pytam sie go czy tym razem chce sobie głowę na pół rozłupać i czy mało mu było tego co wczoraj i dlaczego tak robi. A on mi na to ze jest niewybiegany...
Mała tez zaczęła jeść już normalnie od momentu kiedy założyłam smoka 2 na butle. Może leniowi sie poprostu nie chciało ciągnąć.

Zielone kupy jak sie utrzymują, to chyba nie dobrze.
A co do spacerów to moja tez zaczyna mieć dosyć gondoli. Chyba za mało z niej widać. Gondole znosi z sklepach typu castorama , rozgląda sie wtedy na boki bo są półki wysokie i zadowolona. Całe szczęście , bo w związku z tą naszą budową często tam bywamy. Niestety wszystko sie opóźnia i nasz plan zeby sie wprowadzić na święta jest nierealny :(
 
No właśnie nie, poza tym to ona mi sie już ledwo do tej gondoli mieści, chyba w najbliższym czasie będziemy sie na spacerówkę przestawiać. Ona sie rozkłada prawie do leżącej pozycji wiec powinno być ok.
 
no to pewnie, ze tak ;) moja ma sporo miejsca jeszcze i moge jej podnosic oparcie wiec bede myslec nad spacerowka dopiero jak wyrosnie albo bedzie usilowala wyjsc, szkoda, ze w gondolach pasow nie ma
 
Właśnie dzieci uwielbiają jak dorośli fałszują [emoji23] Haha ciekawe czemu, z drugiej strony dobrze bo ja nie mam zupełnie głosu ani mój [emoji23] ja śpiewam był sobie król ale on robi takie krótkie drzemki ze dłużej Usypiam już śpi.
Co do wózków to jak Kuba byłby większym dzieckiem to wgl nie ma szans ze w kombinezonie by dał radę się zmieścić. Już w lutym chyba będę musiała na spacerówkę zmienić.
 
Paper, ja ostatnio widziałam siedzące dziecko w gondoli w pasach. Tylko nie wiem czy to były takie na wyposażeniu wózka, a może można dokupić

Wyprałam pampersa z ciuchami młodej.
Brawo ja...
 
Ostatnia edycja:
no to pewnie, ze tak ;) moja ma sporo miejsca jeszcze i moge jej podnosic oparcie wiec bede myslec nad spacerowka dopiero jak wyrosnie albo bedzie usilowala wyjsc, szkoda, ze w gondolach pasow nie ma
Niektore typy wozkow maja pasy w gondoli nievpamietam jaki ale pani w sklepie mi pokazywala

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam pasy w swojej gondoli. W starym wozku tez mialam i dlugo jezdila mi w gondoli. W sunie juz siedziala sama a jeszcze ja wozilam.
 
Do góry