reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mam jeszcze przepis na Muffinki bez mleka i Jajka. Ale nie mogę skopiować na telefonie linka. Jak będziesz chciała to ci przepisze. Maz właśnie mi zrobił bo przeszłam ma dietę "jem tylko kilka produktow", bo małego wysypalo. Pewnie azs. Wizyta u alergolog dopiero za tydzień w czwartek. Zobaczymy co powie.
 
Agnes dzięki. przepis na muffinki bez mleka i jajek już mam i robię dość często ale dziękuję. a co do dzidziusia to dieta przy AZS nic nie pomoże z tego co wiem. moja koleżanka ma aż dwójkę dzieci. a że sama jest na diecie bezglutenowe bezpiecznej bezjajecznej po za tym alergia na kakao i cytrusy to wiem że corcia nadal ma problemy mimo diety. teraz okres grzewczy się zaczął więc jeżeli rzeczywiście to azs to może mieć zaostrzenie. okropne chorubska. ciekawa jestem Co ci alergolog powie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Straszne z tym AZS. Ja jutro ide do lekarza wieczorem. Martwię się co bedzie jak będzie starsza. Jaki będzie miała problem z uzywaniem kosmetyków. Jednej znajomej przeszło to na skórze to ma teraz astmę :/
 
Dziewczyny mam pytanie do tych ktore karmią tylko kp. Ile tak trwa jedno karmienie wasze? I czy na jeden raz czy na dwa raY jedzą wasze maluchy?
Bo moja cos ostatnio zjada na raz czyli poje 10min i koniec i dopiero za godzine półtorej znowu. Tak to jadła z 10min odbiłam i zaraz znowu jadła z 10min i wtedy wytrzymała mi dwie trzy godziny.
Na dodatek moj M chory i musze znowu przełozyc szczepienie w przychodni sie wkurzą.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia ja karmie tylko kp i corka je bardzo szybko i krotko. Co prawda nie patrze na zegarek ale mysle ze 10 min to max i wystarcza jej na te 3h.
 
reklama
sierpniowka a słyszałaś o.metodzie 7-5-3 to jest metoda na przywrócenie laktacji ponoć dość skuteczna. poczytaj może coś dla ciebie. wiem co czujesz ja przy pierwszym bardzo chciałam karmić ale mi się nie udało. też miałam mleka na 1 - 2karmienia i to zbierane cały dzień. teraz cieszę się ogromnie że się udało. mimo 2 kryzysów laktacyjnych i zapalenia piersi dalej wszystko super działa.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry