reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Na forum zamknięte została ustalona lista przez wszystkie osoby regularnie się udzielające, nie przeze mnie personalnie. Namiary na forum zamknięte sa w oddzielnym wątku.
Na liście wysłanej do administracji znalazły się osoby, które regularnie pisały na forum w ciąży I po porodzie I co do których całe grono miało zaufanie, coś wiedziało o nich.
 
reklama
AgnesAgnes niestety jak widac forum zamkniete nie dla wszystkich.
Przykro. Ja nie mogłam się dać wcześniej poznać bo nie szukałam w ciąży żadnego forum. Dopiero po porodzie. Najpierw czytałam wasze wpisy i stwierdziłam ze fajnie byłoby do was dołączyć bo i mamy podobne problemy i podobne poczucie humoru i podobne podejście do opieki nad dziećmi. .. Ale cóż, nic na siłę.
Ps. Przecież można kogoś wyrzucić z zamkniętego jeśli jest coś nie tak. Wiec tym bardziej nie rozumiem
 
Nie chodzi o to ze was nie chcemy lista byla utworzona z osób aktywnie udzielajacych sie teraz udzielamy sie i tu i tam a za jakis czas bedziemy robic nowa liste wyrzucimy osoby ktore przestaly sie udzielac a dopiszemy te ktore sie tu udzielaja musicie byc ciepliwe to nie jest takie proste bo trzeba pisac do góry nie mozemy same sobie tego zmieniac wiec sie nie martwcie tylko piszcie tutaj a kiedys traficie do elity :-)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojjj dziewczyny, jestesmy tutaj i trzeba sie z tego cieszyć, dołączyliśmy pozno do grupy i nie znamy sie tak dobrze z innymi dziewczynami a one najwidoczniej nie czuja sie przy nas swobodnie. Piszmy tutaj, poza tym ja zawsze jak zadam tutaj pytanie do dziewczyn z chęcią na nie odpowiedzą i doradza. Troche nas tutaj jeszcze zostało ;) kiedys moze i my trafimy na zamknięty a na razie cieszmy sie tym ze mozemy szukać tutaj porady i jak wszystkie ktore nie maja dostępu do gr zamkniętej beda sie tu udzielać to znow bedzie co czytać ;) ze spokojem, szkoda nerwow ;))
 
Ojjj dziewczyny, jestesmy tutaj i trzeba sie z tego cieszyć, dołączyliśmy pozno do grupy i nie znamy sie tak dobrze z innymi dziewczynami a one najwidoczniej nie czuja sie przy nas swobodnie. Piszmy tutaj, poza tym ja zawsze jak zadam tutaj pytanie do dziewczyn z chęcią na nie odpowiedzą i doradza. Troche nas tutaj jeszcze zostało ;) kiedys moze i my trafimy na zamknięty a na razie cieszmy sie tym ze mozemy szukać tutaj porady i jak wszystkie ktore nie maja dostępu do gr zamkniętej beda sie tu udzielać to znow bedzie co czytać ;) ze spokojem, szkoda nerwow ;))
Polejcie jej dobrze gada :-)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A za jakiś czas to znaczy kiedy?Bo już teraz widać że większości nie chcę się pisać na dwóch forach albo powtarzać tego co się tam napisało.I to otwarte forum jeszcze troche i zamilknie całkiem.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
marlenka - ale zawsze Ty możesz pisać, nie muisz czekać aż ktoś napisze
forum to miejsce wymiany doświadczeń, a nie miejsce, że jedni się uzewnętrzniają, a inni sobie czytają.
kazdy może sobie założyć profil na forum, napisać 10 postów I prosić o przyjecie do forum zamkniętych bo tak mu się podoba.
osób, które bardoz późno dołaczyły albo nic nie pisały, tylko czytały jest tu jeszcze przynajmniej 10. w 10 osób też można spokojnie rozkręcić mnóstwo rozmów I wymiany doświadczeń bycia sierpniową mamą.
 
reklama
Do góry