reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Heh, na ten sam temat dziś czytałam. Przy mm bez k, a jeśli chodzi o D to podobno teraz badania wyszły że jest niedobór przy naszym klimacie i dłużej niż 3 miesiące się podaje.
 
reklama
Moja mama tez lubi zarzucić [emoji5] a co do wagi mi tez stanęła ale ja tak jak Ty Paper codziennie jem coś słodkiego Haha a to ciasteczko a to tiramisu a tu czekoladki a tu dzisiaj zrobiłam sobie rogaliki z nutella Haha a potem dziwie się czemu w spodnie stare nie mogę wejść ?! [emoji5]
 
A ja jak mi waga stanęła to bo tez podjadalam slodkie to sie wkurzylam i nawet cukru przestalam uzywac:-) chociaz nie powiem mam czasami takie dni ze potrafie zjejsc opakowanie wafelkow:-)
Witamine k do skonczenia 3 miesiaca a de do 3 roku tez dzis to sprawdzalam przy kp oczywiscie a witamine d ja w ciazy bralam i czulam sie swietnie i nie chorowalam:-)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
i to oszukiwanie samej siebie, dobra jestem w ciazy zjem jeszcze to i to urodze i biore sie za siebie bede super fit mama a potem boze jestem taka zmeczona nie mam sily jutro pocwicze, zajmowanie sie dzieckiem jest takie ciezkie nalezy mi sie cos od zycia niech to bedzie chociaz czekolada itp [emoji23]
 
reklama
Do góry