reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
cześć dziewczyny . dlugo tu nie zaglądałam ale miałam urwanie głowy. postaram się nadrobić ale na pewno łatwo nie będzie. tak w skrócie Tomek wazy juz prawie 5kg. je pięknie z piersi. szczęśliwie trafił mi się szybko jeżdżący osobnik 20 min obie piersi puste a dziecko najedzone i szczęśliwe. mamy duży kłopot z kolkami dostałam od siostry z Niemiec sab simplex i jest o niebo lepiej. przeszlam 2 tyg temu zapalenie piersi. zbiegł się to ze skokiem rozwojowym więc był to koszmar. ale nie męczyłam sie naturalnymi metodami tylko poszlam po antybiotyk po 3 dniach było dużo lepiej. najgorsza była temperatura. 40st. nic nie było mnie w stanie ruszyć z lozka. Dobrze ze maz jeszcze nie wyplynal to mi zajął się starszym i gotowal. w piatek czeka nas pierwsze szczepienie dobrze ze Tomus zdrowy. pozdrawiam i postaram się częściej zagladc

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mika - jedno piwo takie standardowe 5-7% utrzymuje się we krwi od 2 do 3 godzin, zależy od organizmu...
to tak z egzaminu na prawo jazdy pamiętam kiedy można jechać po alkoholu :wink:
podobno soda oczyszczona działa. ale właśnie niszczy szkliwo.
ja robiłam kiedyś wybielanie w gabinecie (przed swoim ślubem), pani mi robiła odcisk zębów, a potem taka silikonową nakładkę odlała z tego wycisku I dostałam taka paste - nakładałam ją na ten silikonowy wycisk I zakładałam na noc jakoś raz w tygodniu przez 5 czy 6 tygodni. przez pare miesięcy były rzeczywiscie bielsze.

hellevoet - super, ze problem zażegnany.
 
chyba musza wyleciec bo to wlosy co by wypadly w czasie ciazy dzieki hormonom i teraz nagle wszystkie ida watpie zeby dalo sie temu zapobiec bo to martwy wlos ktory po prostu dluzej w glowie siedzial

czy ktoras sierpnioweczka ma jeszcze problem z zamknietym watkiem?
 
reklama
Witam wszystkie sierpniowe mamusie :) przyłączam się do wątku. 12sierpnia zostałam mama Gabrysi. To moje pierwsze dziecko. Mam nadzieję ze tyle wystarczy na wstęp... [emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry