reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mamakulka 17kg *.* a ile przytylas w ciazy?

a moja 4500 wczoraj jaki maluszek przy waszych :D

ja pije normalnie codziennie rano kawe bo bym ocipiala bez chyba ;p
 
reklama
pocwiczone, kondycja godna pozalowania :D skakalo mi cisnienie w glowie tak, ze przerwy musialam robic bo taki pulsujacy bol mnie lapal, ze wytrzymac nie moglam ale dumna z siebie jestem, ze sie zmusilam :)
 
Przytyłam jakoś 20 kg.

Cholera to Ignacy wcale nie waży dużo bo ma około 68 cm a się urodził 62. No i co o tym myśleć?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
A ja myslalam ze moj byl dlugi jak sie urodzil bo mial 60 cm a tu prosze Igi go wyprzedzil:-) ale teraz nie wiem ile mierzy bo mi go nie zmierzyli musze poszukac centymert i go zmierze sama :-)
 
Produkujecie te strony jak szalone ;) miałam co czytać w wolnej chwili :)
Widzę że nie tylko mi i mojemu mężowi marzy się wyjazd z tego kraju, już sobie uzgodniliśmy że jeśli nie uda mu się rozwinąć działalności po dwóch latach to uciekamy tam gdzie będzie najkorzystniej.
Co do kp i ,,gryzienia" dziąsłami - mój tak mnie dziabnął ze dwa razy i ogólnie od kilku dni bardzo się denerwuje przy ssaniu, macha rękami i krzyczy...to go odstawiam, uspokajam i znów przystawiam jak zaczyna od nowa krzyczeć, uznaję że nie jest głodny.

Martwicie mnie tymi szczepieniami mam taki mętlik w głowie ale chyba zdecydujemy się na podstawę ewentualnie do tego pneumokoki rota wirusy i meningokoki. Za 20 dni pierwsze szczepienie, już się boję :(

Dziewczyny chyba udało mi się synka przestawić, przespał prawie całą noc, od 5:50 był na chodzie, lepsze to niż 3 ;) i teraz jeszcze ma drzemkę jak nigdy więc znów od 17:30 go przetrzymam do minimum 21 ;)

Dziewczyny potówki po przytulaniu mogą się zarumienić? Bo nie wiem czy nie mylę tych krostek.
 
A moj tydzien temu 3550 :(
Mika moj robi to samo od wczoraj! Masakra.. nie wiem czy mam malo pokarmu czy co jest grane.
Paper brawo [emoji122][emoji122]
Mi zostało 8,5 do zrzucenia.
 
reklama
Tez mi Kulka cos nie gra z moim. Znow. [emoji58] wgl mi od wczoraj wieczora marudzi okropnie , wszystko mu nie pasuje. Moze faktycznie na wiatr tak reaguje, sztorm jak cholera
 
Do góry