reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja jak nine klade na przewijaku co ma miarke z boku to ma 56 a na pewno urosla odkad sie urodzila wiecej niz 1cm, moze go po kawalku pomierz w sensie glowka plus od ramion do krocza plus nozki bo dziecko nie lezy wyciagniete jak struna
 
Czy Wy juz po szczepieniach? Ja w czwartek szczepilam 6w1 i w sumie nic jej nie było ale od kilku dni robi praktycznie po każdym jedzeniu kupy. Zastanawiam sie czy to nie jest biegunka chociaż wyglądają tak samo jak wcześniej te kupy. Moze to jakaś reakcja po szczepieniu. Kurczę nie wiem, teraz juz zapisuje kiedy robi i ile ich jest na dobę i poobserwuje. Jak nie minie to jutro do pediatry pójdę skonsultować. Cały czas chce jeść. Nakarmiłam wlasnie jedna piersią i jeszcze głodna, muszę dać druga. Jakiś głodomor jej sie włączył
 
Angelika moja wczorak miala takiego głoda, po krotkiej drzemce budziła się głodna jak tygrus. Moze to skok rozwojowy ?? Podobno niektore dzieci lubia wtedy caly dzien wisiec na cycu.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odciskaja się na nóżkach tak myślę bo jak innej firmy najmniejsze próbowałam to odcisk był [emoji1] ja geesler oh nie lubię [emoji21] mój też bo tu nie szczepia dopiero jak dobrze pamiętam jak będzie mieć 3 miesiące [emoji1]

[emoji173]
 
Do góry