reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
aza - ja miałam dwa razy taką sytuację, raz mały zasnął bez problemu i nakarmiłam gdy się obudził a drugim razem po przebraniu podałam pierś bo wyraźnie jej potrzebował :p

Papercut łączę się w bólu, też siedziałam na brzegu lóżka i kołysałam, tylko że u nas gile się zebrały i to go wyraźnie denerwowało. Za nic nie chciały spłynąć :/
przy okazji..pijesz normalnie kawę?? Ninka nie jest później bardziej pobudzona? Od dwóch tygodni marzę o kawie...

Mamakulka niezła ta Twoja teściowa. Bezczelna baba zwłaszcza że wie że przy takim maluchu teraz farelka się przyda...

Dziewczyny ile czasu po cc powinno się krwawić? Jestem dwa tygodnie po i mam ledwo plamienie może raz dziennie. :|
 
pije kawe tak jak w ciazy taka slaba z plaskiej lyzeczki i woda z mlekiem pol na pol, ja wrazliwa na kofeine jestem wiec i tak na mnie dziala :D nina normalnie ale na wszelki pije po karmieniu zeby do kolejnego te 2-3h minelo, na szkole rodzenia mowili ze 2 filizanki dziennie mozna
 
A ja mam problem, w nocy nie wytrzymałam i płakałam teraz to samo i zaczynam się okropnie martwić. Mały ma problem ze snem to już pisałam ale zawsze w nocy nadrabial i trochę spał. Od 3 dni jest kosmos jakiś, w wózku nie, w foteliku nie, przebierać nie, myć nie. Nie płakal ciągle bo e dzień na rękach był spokój ale wczoraj już przesada, o 19 była kąpiel i cyc od 20;40 płacz z przerwami do 2 w nocy. Dostawał cyca dopiero kończył i wyk. Nie było tak nigdy. Spał tylko 3 godziny znów. Do tego od 3 dni zwłaszcza jak je bardzo przewraca rękami jakby był agresywny. ja nie wiem czy to normalne i co robić.. Obudził się i od razu ryk, nawet przebrać go nie mogę. :( co myślicie.. Wysiadlam. Najwyżej postawcie mnie do pionu.


[emoji173]
 
sierpniowka a probowalas zawinac w kokonek zeby lapkami nie mogl ruszac? (ja skladam duza pieluche flanelowa na pol w trojkat, klade mala na srodku i zawijam jej raczki, chyba ze masz otulacz) trzymac na rekach i bujac dodatkowo szumis/szum z telefonu/wlasnorecznie tworzone ćśś i zatkac buzie smokiem? moze sie wyciszyc nie moze i wpada w bledne kolo wrzasku? ja z moja cala noc sie uzeralam po czym zdalam sobie sprawe z tego, ze zabraklo unieruchomienia raczek, zawinelam w pieluche, wrzucilam do wozka z odpalonym szumisiem, machalam wozkiem i wkladalam smoka do buzi co od placzu nie wypadl max 5min i spala

mamakulka to niezla trauma :D
 
Ja polecam dokladnie to samo o czym napisala Papercut, bo podobno jak dziecko jest bardzo zmeczone to sie samo z tym machaniem nakreca i nie moze/nie umie usnac. U nas tez to owiniecie, bujanie w kolysce, szumis i smok dzialaja. Moze tez pobolewac brzuszek. My podajemy przed karmieniem Espumisan ok 5 kropel i Biogaje raz dziennie 5 kropel i jest lepiej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Próbowałam niejednokrotnie i nie działa.. Nic cholera nie działa. Moim zdaniem to nie brzuszek a mamy espumisan ale dopiero jest od pierwszego miesiąca. Babcia mi już wysłała listem kropelki od urodzenia więc dziś lub jutro powinny być. Najbardziej się martwię czy to normalne.. Ja dziękuję mamakulka jak on taki będzie to nie będę musiała nic ćwiczyć po ciąży [emoji1]

[emoji173]
 
reklama
dziecko lepsze niz fitness juz mowilam :D mojej po espumisanie gorzej bylo, dawalam herbatke koperkowa ale pediatra w szpitalu nas opieprzyl i potem mowil innemu lekarzowi, ze nasze dziecko placze bo je zle karmimy oO teraz daje homeopatyczne granulki ale za wczesnie zeby ocenic czy dziala
 
Do góry