reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny po jakim czasie dostalyscie okres? Nie wiem co to w sumie... jestem 4tyg po. Krwawienie się skończyło jakoś tydz temu ten tydzień coś lecialo ale bardziej wodniste i jasne. Dziś znów krwawienie. A wczoraj zauważyłam że mi delikatne rana pękła na zewnątrz i krwawila. Mam nadzieję ze w środku nic do nie podzialo.

Nasza jak ulala całe karmienie to dostała 20ml wody i karmienie było wcześniej jak chciała.
 
Faktycznie szok, ze tak dlugo spi i to na samej piersi. Moja maksymalnie 4 h i pobudka.
Jesli chodzi o ulewanie to mojej kilka razy zdarzylo sie, ze ulala wszystko zaraz po jedzeniu. Wiec dokarmilam ja jeszcze raz bo byla niespokojna. Ale piersia, noe wiem jak przy mm bym zrobila...
 
ja nie wiem wlasnie mi leci 6tydz juz myslalam ze po plamieniu a tu znowu jakies krwawienie ale jak na moje oko troche za male jak na okres, mam juz szczerze dosyc podpasek, ile mozna :D

dzisiaj spalam 23-1 tylko, mala mecza kupy czy cos innego w brzuszku albo megaglosno stekala albo plakala... zasypiala doslownie na chwilke, kolo 5 mialam kryzys bujalam ja na rekach na lozku i plakalam, ze chce isc spac i juz nie wytrzymam haha dopiero teraz spokojnie zasnela jak ja juz nie dam rady zasnac, duzy kubek kawy i do przodu moze w dzien sie uda odespac


dordaw ale ci pieknie spi! ja w nocy juz taka czujna jestem, ze jak mala sie nie budzi kolo 2 to sie zrywam patrzec czy wszystko ok sama z siebie
 
Aza mi sie moze z dwa razy zdarzyła taka sytuacja i jak maly nie plakal to szedl spac tylk nastepne jedzonko dostawal wczesniej tylko my ma cycusiu jestesmy

No właśnie miałam dziś w nocy 2 raz taką sytuację i nie wiedziałam czy ją głodną położyć spać, zwłaszcza ze przed tym karmieniem długo spała, łapczywie jadła i zanim ją dałam do odbicia to wszystko poszło.
 
Ja chyba jeszcze nie mialam okresu. Ciezko mi stwierdzic bo do niedawna jeszcze po porodzie lekko krwawilam, a teraz leci 6 tydzien. W czw ide do gin, musze poprosic chyba o cos na wzmocnienie kosci przy karmieniu bo juz zeby mi sie sypia. Wlasnie siedze pod gabinetem stomatologa.

Moja nie ulewa, wiec ciezko mi cos doradzic.

Co do tego dlugiego snu to drugi raz jej sie tak zdarzylo po tym jak prawie caly dzien nie spala tylko miala krotkie drzemki. Zazwyczaj chodzila spac o 22 i budzila sie kolo 3. Wczoraj nawet pytalam pediatre o ten dlugi sen bo gdzies czytalam ze taki maluch powinien sie wybudzic po max 6h, ale dla nich sie liczy glownie to czy przybiera na wadze a przybiera bardzo dobrze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas ulewanie to też normalka. A to i tak pije na raty butle bo ma być beku bek :p najlepsze jest to że jak zaśnie z butla to ok a jak się powierci czy przewija (niestety często mus) to ulewa. No ale pani doktor mówi że jest ok dopóki nie spada waga.
 
wydaje mi sie, ze jak dobrze przybiera to nie ma problemu widac byla zmeczona jak jej mokra pielucha tyle czasu nie obudzila, no ale kazdy musi czasem odespac ;)
 
reklama
Papercut nie dziwie sie ze mialas kryzys po tylu godzinach. Ja tez raz tak zaciskalam zeby i plakalam jak mi wisiala na cycku jak na smoczku i mnie to strasznie draznilo/pobolewalo a wtedy to bylo jedyne co ja uspokajalo.

U nas jak mala zmeczona i nie moze zasnac to zazwyczaj przynajmniej na chwile dziala ta metoda Karpa 5S. Zawijamy mocno, kladziemy do lozka, smoczek, szumis i bujanie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry