reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Czytam Was i czytam ale nadgonic nie mogłam. Czasu brak. Nawet fotki Malutkiej nie miałam czasu wysłać.
Powiem Wam, ze tak jak przeżywacie bunt 2 latka to ja mam cos podobnego lub gorszego z 5 latkiem. Jestem przerażona i płakać mi się chce. Zazdrość jest i wiedziałam ze będzie, ale nie sądziłam, ze tak da mi to w kosc. Staram się spokojnie rozmawiac, tłumaczyć, poświęcać tyle czasu ile tylko się da, mowic ze kocham, przytulać i w ogóle. Mimo to jest mega ciężko, ja mowie czarne a synek białe i tak ze wszystkim. Wiem, ze będzie lepiej, ze dopiero tydzień za nami,ale przezywam to strasznie. Zaraz przdszkole i tez mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze, bo powrót do kolegów itd. Z drugiej zeby nie odebrał tego jak odeslanie z domu...
Trzymajcie się wszystkie:)
 
reklama
Mój syn zadecydowal ze raczej nie będę sierpniowką :D
Stworzylam mu zbyt dobre warunki, rozpiesciłam jeszcze w brzuchu - sam nie wyjdzie :D
Szyjka długa, zamknięta, zmiękczona ale nie miękka. Brak jakiegokolwiek rozwarcia.masażu nie było bo nie było jak- musiałabym mieć co najmniej 1cm rozwarcia, 5 września mam się stawić w szpitalu na wywoływanie. Założą mi coś jak tampon ze środkiem, który ma spowodować rozwarcie, jeśli z dzieckiem będzie wszystko w porządku wyjdę do domu na 24h i wrócę a)jeśli zacznę rodzic b)jeśli nie zacznę rodzic to po 24h przebiją wody i będziemy czekać aż się akcja rozkręci. No a jeśli się nie rozkręci to cc.
 
Ale mnie dawno nie było. Czy wszystkie sie juz rozpakowały czy jeszcze ktoś został?
Mam postanowienie poprawy zeby cześciej do was zaglądać :-)
U nas dobrze. Nie mogę uwierzyć ze Kubuś ma dzis 12 tygodni a tak naprawdę powinnam sie dzis szykować na porodówkę. patrze na niego i nie wiem czy dałabym radę urodzić takiego smoka ;-)
 
Paper u nas tez jest płacz ptzy kapaniu chociaz mamy juz postep bo przy oliwce juz nie placze i tez grzalismy juz farerkiem do kompania bo straszny zmarzluch z tego mojego ksiecia:-)
Co do herbatki nie pomoge polozna mowila zeby dopajac woda :-)
 
Witam ja byłam u ginekologa i dziś jest 3 dzień po terminie, szyjka krótka i miekka lecz brak skurczy. Kiedy mogę urodzić? Miała któraś z was tak?
 
podgrzalam farelkiem inne dziecko ♡♡ w spokoju wykapalam, troche jej sie balsam nie podobal ale tak to na luzie lezala spokojnie i sie rozgladala ♡ herbatki moze 50ml wypila, raczej mniej miny przekosmiczne robila jak zassala butelke w koncu, ewidentnie spodziewala sie mleka a tu niesmaczny zonk :D nie wiem czy taka ilosc w ogole cokolwiek zmieni
 
@mrs_hermit to ten balonik chyba, czytałam o nim. Trzymam za Was kciuki, w końcu miałyśmy na ten sam dzień termin [emoji1] ciekawe co mi jutro powie położona.. Niunia codziennie używasz oliwki dla małego?

[emoji173]
 
50 ml to dużo mój je mleka 60 ml ;-)
Bąki będą lecieć i spodziewaj się smierdzacych ;-)
Bzibzia w każdej chwili może się zacząć... Z tym to nigdy nie wiadomo hehe. Trzymam kciuki za was aby w końcu coś się ruszyło.
Teraz to spijcie ile wlezie i zróbcie zakupy kosmetyczne itp bo po będzie ciężko ;-)
Ja dzisiaj pospalam w dzień mój mąż pilnował a ja mogłam w końcu zasnąć twardo i od razu lepiej czuje ze mam energię ;-) polecam hehe
 
reklama
Do góry