reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Paper u mnie cuda działa suszarka jak kapie:-) ale z farelka tez dobry pomysł, tylko pewnie Ty sie upocisz przy kąpaniu. Moja cały czas ulewa:-( podaje jej nutrition, ale roboty z tym do cholery.. Odessać troche swojego mleka, podgrzać, wymieszać, podać i dopiero mój cyc. Najgorzej w nocy, człowiek na nic siły nie ma, dziecko głodne a ja mleko grzeje na szybko:-( macie dreszcze z zimna? Ja fatalnie sie czuje bolą mnie mięśnie i mnie trzęsie a gorączki nie mam, to przez połóg? Niunia smarujesz oliwka bambino? Używasz jakiegoś płynu do mycia? Dziewczyny jakie rady na potowki na twarzy, po upałach moja wysypało.. Wszystkie nierozpakowane odpoczywajcie bo potem czasu juz noe bedzie;-p
 
No, dzisiaj ostatnia szansa na sierpień wiec sie dziewczyny w dwupaku streszczajcie [emoji6]. A jak Wam sie nie uda to pewnie ze nie wyrzucimy z forum, jesteście nasze [emoji6]. Dominika cos sie nie odzywa, moze juz urodziła ?
Dziewczyny które karmicie piersią, ile razy wasze dzieciaczki jedzą w ciagu dnia?
Moja je ok 12-14 razy na dobę. W dzień często, w nocy budzi sie 2 razy. Trochę dużo mi się wydaje tych karmien, ale nie ulewa wiec jej chyba nie przekarmiam. Chociaż niby piersią dziecka nie można przekarmic ale widzę ze idzie na masę, jeszcze chwila i bede miała małego michelina [emoji57]
https://lh4.googleusercontent.com/-...AAAAAAAAW0/DiHr-9eCNas/s0-c-k-no-ns/photo.jpg
 
Angelikaa, maksimum nie ma. Minimum to 8 razy dla noworodka. U nas wczoraj 11 razy, potem pewnie zejdziemy do 8 regularnych i będzie łatwiej.

Te bóle brzuszka to fizjologiczne, ja jak najdłużej chcę wytrzymać bez podawania czegokolwiek, bo wtedy organizm szybciej sam sobie zacznie radzić. Ja kp, więc sama łykam probiotyki w nadziei, że coś do mleka przejdzie :D No ale czasem trzeba pomóc, córce też podawałam.
 
reklama
Do góry