reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

haha domyslam sie :D moja tylko na mnie sika i to zawsze jak w pelna pielucha kupy juz zawinieta pod tylek i wlasnie skoncze wycierac chusteczkami - zanim cos zlapie to potrafi nawet dalekim strumieniem z przewijaka na podloge nasikac :D
 
reklama
No to normalne jak widać z tą rana mnie nie boli jak dotykam. Położna mówiła że jak boli to może q środku być kieszonka z ropa a u mnie sama wyszła.

Za mocno cie zszyli tam na dole.. Moja siostra to samo miała.. Lekarz jej ściągnął szwy bo masakra była.
 
widzisz mamakulka zawsze w zla godzine sie powie :D to jak z chwaleniem dzieci ;p

doswiadczone mamy- bede dawac herbatke z kopru, jak sie do tego zabrac? zaparzyc w kubku przestudzic i przelac do butelki wszystko? ile taki maluch tego powinien wypic? reszte wylewam, nie? czy nadaje sie na drugi raz? glupie podanie herbatki a ile problemow :D
 
Moja też mnie raz okupciala ;) w momencie kiedy podniosłam jej nóżki do góry żeby powycierac chusteczkami a siedziałam na łóżku a ona leżała poszło z takim wystrzalem na moje nogi że musiałam się myć :)
Ale dzisiaj mała tak mi się zakrztusila przy cycku że powietrza złapać nie mogla aż jej usta zsinialy klepalam ja po plecach dmuchalam w twarz a po całej akcji to we mnie trzeslo się wszystko :/ mam nadzieję że już się to więcej nie powtórzy
 
Ja mam hipp bez cukry i zrobiłam 200 ml w kubku i przelaalm ale nie wypił w końcu ani kropli bo pomógł rowerek i ciepła kąpiel z masażem. Dziś już spokój. Wylałam.

A Ignaś odsypia wczorajszy dzień bo tylko na jedzenie i pampka zmianę się budzi :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja w kapieli jako tako pod koniec juz krzyczy chyba woda stygnie a potem az do ubrania koszmar drze sie tak, ze cala ulica slyszy wiec na szybko w recznik, osuszam, balsam i ubranko, gadam do niej, ze dzieci lubia masowanie i smarowanie a tu klops ;p pewnie z zimna ale w tym pokoju jest cieplo okno zamkniete od popoludnia drzwi tez zeby nie wialo, nie stac mnie zeby ogrzewanie odpalac i dom nagrzewac na kapiel codziennie wieczorem jak jest lato, chyba jest zmarzluch po mnie i tyle

no dobra to tak zrobie zobaczymy czy jej nie pogorsze bo czytalam, ze te koprowe cuda to albo w jedna albo w druga dzialaja
 
reklama
Do góry