reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Paper jaki sen. rozesmialam dzięki niemu. [emoji1]
Ja cos mam zle samopoczucie. Rycze. Nie chodzi i dziecko ale jakos nie mam. Juz sily na to wszystko. Nie chce tu pisac wszystkiego. Moze to przez te hormony, szpital i jednak w dalszym ciagu bol.

wysłane z Tapatalka
 
reklama
Papercut-niezly sen :D
Małymi-bedzie lepiej,hormony robią swoje
Mi mała dziś dała w kość mad ranem i czuje ze będę miała ciężki dzień. Ona oczywiście teraz śpi

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Papercut a mi się dzisiaj śniła moja była przyjaciółka, pisałam juz kiedyś jak to nasze drogi się rozeszły dwa lata temu w poprzedniej ciazy. Śniło mi się ze byłam u niej i mnie totalnie olała. Później przyszły jej dzieci które mnie uwielbiały, zaczęły się do mnie tulić i pytać czemu ich nie odwiedzam.
Ja dzisiaj w nocy budziłam sie co 40 min. A jak mi sie rano dobrze spało to córeczka o 6:30 sie obudziła i mam po spaniu... ach uroki macierzyństwa [emoji57]
 
Peper fajny sen, mi się głupoty śnią jakich mało, np. moja psy biegające w zagrodzie dla koni o_O głupoty jak ich mało...
Juz ogarnęłam wszystkich urodzinowych gości i teraz już tylko czekamy na malą :) chyba wszystko jest gotowe... ah jeszcze laktatora nie mam. Czyli jednak nie gotowe.
Jutro mam mega stresa bo moja mama ma operacje :( miała mieć tydzień temu ale nie było anastezjologa. Ale może i dobrze bo miała taki spadek ciśnienia że aż zedmdlała 50/30 i do tego wysoki puls, czy to możliwe że to ze strachu ? Nigdy nie miała narkozy. Stresa mam mega przez to :(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
jest fotka, jaki sliczny pyzaty bobasek ♡

haha dziewczyny zdrzemnelam sie jeszcze i mialam ciag dalszy snu :D juz bylam po cc mialam wielka blizne, ktora mi sie zaczela rozchodzic, ja patrze a moj tez ma blizne ale ladna i malutka i sie okazalo, ze nam watroby zamienili, gapie sie na ten brzuch, gapie a tu nina sie w brzuchu zaczela ruszac nie wyjeli jej w koncu :D

kamcia mysle, ze mozliwie ze strachu cisnienie moze wariowac..
 
Ostatnia edycja:
Papercut cóż za sen [emoji1] mi się też śniło, że rodze ale dokładnie nie pamiętam [emoji1] pierwszy raz od nie wiem ile przespalam cała noc! Siku tylko raz! I jestem mniej wyspana niz normalnie [emoji1]

[emoji173]
 
Aza sliczna ta twoja ksiezniczka :-) az by sie chcialo wycalowac wszystkie te dzieciaczki takie malutkie i kochane :-)
Paper ale sen no masakra mi dla odmiany snilo sie ze starsa corka wpadla pod samochód bo mnie nie sluchala:-( obudzilam sie i balam sie zasnac zeby sen sie nie kontynuował
Ja dzis zaczynam ostatni tc so terminu zostalo mi juz tak niewiele nie wierze :-) a tu zadnych oznak porodu :-( a juz by sie chcialo tulic swoje maleństwo

A jak sie czuja nase szpitalne mamy ??
 
reklama
Ja znowu tez fatalna noc nie dosc ze zasnelam o 2 to sie budzilam co chwile. Od jakiegos czasu bola mnie rece. Przewaznie lewa w łokciu, czasem palce ale nawet ramie. Jak sie budze czesto mam zdretwiałą i mrowki. Ma moze ktoras podobnie? Mysle ze po czesci pewnie jest to zbieranie wody bo jak myje rece czuje ze palce mam mega spuchniete. Ale czy od tego moze w kosciach bolec..
Eh.. zawsze cos nie moze byc na luzie a chcialam dzis sprzatac i nie wiem tak mnie boli ten łokiec.. snow z tego bolu nie pamietam.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry