reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

O, to w nocy mi sie cały czas chce siku. To teraz będę myślała cały czas o tym ze jak wstanę to mi odejdą wody ;-).
Babina, ja tez miałam takie uczucie po przebiciu jakby ze mnie wylało sie wiadro cieplej wody.
Koronka, skąd masz tyle energii ?!? Okna, spacer, obiad ... Czy Ty masz zamontowany jakiś dodatkowy motorek [emoji6]?
Ja to juz prawie na nic nie mam siły i ochoty [emoji57]
 
reklama
Co do siary..pojawiła mi się w połowie ciąży. Czy organizm w drugiej ciąży szybciej reaguje na hormony? nie wiem, ponoć tak jest. Ale ze mnie szczerze powiedziawszy kapie :)Nie codziennie, ale jednak :)

Rano było fajnie, teraz taka dziwna duchota bez słońca. czekam na burzę i deszcz :)
 
Ja dziewczyny od rana jestem zlana potem co chwilę twardnieje brzuch i ból jak na m a mały mam wrażenie że zaraz mi wyskoczy prze, skórę od brzucha MASAKRYCZNIE brzuch mi lata Idę pod prysznic..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co chyba dziś taki dzień. Ja tez mam co chwila skurcze ale nie bolesne. Brzuch twardy, młody ciśnie w dół. Co chwila siku albo szyjka boli. Prysznic nie pomógł.

Ale obczajcie akcje jakbyśmy wszystkie w jednym dniu eksplodowaly :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
haha podobno pogoda ma gigantyczny wplyw jak jest burza np pekaja pecherze plodowe i po burzy na ip sie pojawia duzo ciezarnych, ze im wody odeszly przynajmniej tak mowila polozna na szkole rodzenia :D ale super jakbysmy na raz sie rozpakowaly to dopiero razniej by bylo ;p
 
Ja się melduje ze szpitala. Wczoraj mała bardzo szalała, a od rana twardy brzuch i ból jak na okres. Pomyślałam że dla świętego spokoju pojadę na ktg żeby sprawdzić czy wszystko ok. Ktg wyszło ok, ale przy badaniu szyjka skrócona i rozwarcie 1 cm. Kazali mi 2 godziny pochodzić i przyjść znowu. Pochodziłam i okazało się ze się skraca nadal szyjka i pani doktor stwierdziła że zaczynam rodzic. Jestem przerażona bo jak to rodzic jak miała być cesarka? Póki co przyjęli mnie na oddział, podpieli do ktg i tyle, a skurcze na ktg pokazują się na 120 mam nadzieje ze dziś zrobią cc, druga wersja jest taka że zostawiają mnie na patologii ciąży, a to by słabe było.
 
reklama
Anpio to powodzenia kochana! Tylko się cieszyć :)
A miałaś cc ustalone na konkretną datę? Mi wczoraj dr powiedział, że widzimy się 10 na cesarce ale gdyby coś zadziało się wcześniej to tną po prostu wcześniej. Może i u Ciebie tak będzie? Tak czy siak życzę Ci aby byłó po Twojej myśli i żeby nie bolało :) Dawaj znać :)
 
Do góry