reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny to tak na miłe zakończenie dnia tekst mojego męża dosłownie sprzed chwili.
Zjadłam może niepotrzebnie jabłko i biedna mówię: o nie, mam okropną zgagę po tym jabłku
Na co mój mąż: Ooo moja zgaga ma zgagę[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle magnezu łykam, a i tak skurcze mam :( Trudna ta ciąża, nie potrafię się cieszyć jakoś. Hormony dają mi popalić.
 
Mój lekarz mówi że większa dawka magnezu nic nie daje jedynie kroplowka z magnezu więc nie ma sensu brać.
Ja już od 3 tygodni mam skurcze i magnezu nie biorę i dalej szyjka zamknięta ;-)
 
Karolanka ja też tak mam, na początku bardzo się tym przejmowalam ale wierzę w to, że organizm dałby mi znać gdyby coś było nie tak. Niestety nie mogę leżeć na plecach, ba - nie mogę siedzieć w pozycji pół leżącej bo nie mogę oddychać. Śmiałam się do mojego męża, że pierwszą noc po powrocie ze szpitala śpi na kanapie a ja na plecach rozłożona jak rozgwiazda na naszym łóżku, okropnie mi tego brakuje :(
 
A jak mi brzuch opadnie, to się zorientuje? Bo jaa ci rano sprawdzam i naawet m pytam, czy tak samo jest. Bardzo chce w terminie urodzić, bo jeszcze tyle do zrobienia.
 
Wczoraj lekarz w telewizji wypowiadal sie odnosnie spania, ze organizm podpowiada robimy tak jak jest dobrze I wygodnie, jezeli dobrze sie spi na plecach to tak spimy a Nie meczymy sie na sile na lewym boku bo tak powinno byc. Jak chcemy posiedziec na sloneczku to opalamy sie chwile a potem uciekamy do cienia. Wszystko z umiarem;)
 
reklama
Czytam, czytam i nadrobić nie mogę.
Co do spania to ja juz nie zwracam na to uwagi i śpię jak mi wygodnie. Na razie, odpukać, wysypiam sie i na siku to 1 czasami 2 razy wstaje. Wiec jest dobrze. Nawet mój 5 latek śpi juz prawie do 9:)
U nas ostatnio duszno i parno, wiec ciężko wytrzymać.
A jeszcze mam problem bo do lekarza na wizytę powinnam sie udać w najbliższy wtorek a nie ma wolnych terminów - chodzę do lux medu. Jak nic się nie zwolni to chyba będę swojego lekarza na dyżurze w szpitalu łapać... Ale bylam ostatnio w szpitalu spotkać sie z polozna i zobaczyć co się zmieniło od ostatniego porodu. Wszystko juz wiem to jestem spokojna:)
 
Do góry