reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny to tak na miłe zakończenie dnia tekst mojego męża dosłownie sprzed chwili.
Zjadłam może niepotrzebnie jabłko i biedna mówię: o nie, mam okropną zgagę po tym jabłku
Na co mój mąż: Ooo moja zgaga ma zgagę[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle magnezu łykam, a i tak skurcze mam :( Trudna ta ciąża, nie potrafię się cieszyć jakoś. Hormony dają mi popalić.
 
Mój lekarz mówi że większa dawka magnezu nic nie daje jedynie kroplowka z magnezu więc nie ma sensu brać.
Ja już od 3 tygodni mam skurcze i magnezu nie biorę i dalej szyjka zamknięta ;-)
 
Karolanka ja też tak mam, na początku bardzo się tym przejmowalam ale wierzę w to, że organizm dałby mi znać gdyby coś było nie tak. Niestety nie mogę leżeć na plecach, ba - nie mogę siedzieć w pozycji pół leżącej bo nie mogę oddychać. Śmiałam się do mojego męża, że pierwszą noc po powrocie ze szpitala śpi na kanapie a ja na plecach rozłożona jak rozgwiazda na naszym łóżku, okropnie mi tego brakuje :(
 
A jak mi brzuch opadnie, to się zorientuje? Bo jaa ci rano sprawdzam i naawet m pytam, czy tak samo jest. Bardzo chce w terminie urodzić, bo jeszcze tyle do zrobienia.
 
Wczoraj lekarz w telewizji wypowiadal sie odnosnie spania, ze organizm podpowiada robimy tak jak jest dobrze I wygodnie, jezeli dobrze sie spi na plecach to tak spimy a Nie meczymy sie na sile na lewym boku bo tak powinno byc. Jak chcemy posiedziec na sloneczku to opalamy sie chwile a potem uciekamy do cienia. Wszystko z umiarem;)
 
reklama
Czytam, czytam i nadrobić nie mogę.
Co do spania to ja juz nie zwracam na to uwagi i śpię jak mi wygodnie. Na razie, odpukać, wysypiam sie i na siku to 1 czasami 2 razy wstaje. Wiec jest dobrze. Nawet mój 5 latek śpi juz prawie do 9:)
U nas ostatnio duszno i parno, wiec ciężko wytrzymać.
A jeszcze mam problem bo do lekarza na wizytę powinnam sie udać w najbliższy wtorek a nie ma wolnych terminów - chodzę do lux medu. Jak nic się nie zwolni to chyba będę swojego lekarza na dyżurze w szpitalu łapać... Ale bylam ostatnio w szpitalu spotkać sie z polozna i zobaczyć co się zmieniło od ostatniego porodu. Wszystko juz wiem to jestem spokojna:)
 
Do góry