reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Właśnie za duży.....ja już wiem że będzie powtórka z rozrywki i 4 kilo...
W ciągu miesiąca przytyłam 7 kilo.... Wiec dużo... Kazał nie stresować się ale mam obserwować więc to dla mnie już stres ;-)
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki
ALT 57
AST 42 :/
Jutro mam się zgłosić do szpitala

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Co to jest? Aspat i allat może?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny nie wiem czy któraś ma tak samo, otóż staram się zasypiać na lewym boku ale budzę się ZAWSZE rano na prawym boku albo na płasko na wznak..
Po prostu nie kontroluję tego..
A potem mam schiza przez cały dzień, że nie dotlenilam dziecka..
Czytałam kilka artykułów że trzeba spać po prostu jak wygodnie, dziecko jest bezpieczne i nie ma żadnego ryzyka że się nie dotlenilam, ale ile ludzi tyle opinii, więc chcąc nie chcąc mam stresa..
Jak to u Was jest?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie za duży.....ja już wiem że będzie powtórka z rozrywki i 4 kilo...
W ciągu miesiąca przytyłam 7 kilo.... Wiec dużo... Kazał nie stresować się ale mam obserwować więc to dla mnie już stres ;-)
Nie martw się u mnie pierwszy dzieć miał 4200 i 60 cm, teraz kolejny miał tydzień temu 3 kg więc też spokojnie ponad 4 kg będzie i TYLKO SIĘ CIESZYĆ[emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karolanka, ja sie staram zasypiac na lewym boku, ale całej nocy bym na jednym nie wytrzymała tak mnie bolą biodra więc się kilka razy przekręcam. Na wznak nie umiem. Przed ciążą spałam na brzuchu, ale teraz to raczej nie możliwe.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem czy któraś ma tak samo, otóż staram się zasypiać na lewym boku ale budzę się ZAWSZE rano na prawym boku albo na płasko na wznak..
Po prostu nie kontroluję tego..
A potem mam schiza przez cały dzień, że nie dotlenilam dziecka..
Czytałam kilka artykułów że trzeba spać po prostu jak wygodnie, dziecko jest bezpieczne i nie ma żadnego ryzyka że się nie dotlenilam, ale ile ludzi tyle opinii, więc chcąc nie chcąc mam stresa..
Jak to u Was jest?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja córeczka jest po lewej stronie, wręcz jej nóżka jakby mi trochę wystaje, jedno że boję się by jej nie uszkodzić, drugie jest mi po prostu niewygodnie i boli, więc w ogóle nie spie na lewym boku.
 
Ja zasypiam na lewym bo na prawym mnie wszystko boli. Sama przekręcić się nie dam rady bezwiednie bo biodra by mi popekaly. Synek jest po prawej i jak na prawym boku leżę tp mi głupio hehe

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja spie i na lewym i na prawym. Na wznak nigdy nie lubilam a teraz tym bardziej mi niewygodnie.. w dzien tez na wznak mi duszno zaraz..
Wczoraj objadlam sie groszku takiego swiezego prawie kilogram zjadlam wariatka i dzis z zoladkiem kiepsko..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też się różnie budzę, myślę że to ok. Organizm jest mądry.

Dziewczyny, jak mnie tak ściska że ciężko mi oddychać, to jest skurcz właśnie? Brzuch jest wtedy twardy, ale ja mam prawie cały czas twardy. To będzie moje drugie dziecko, a i tak nie wiem.
 
Do góry