reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczęta niniejszym chwalę się już kompletnie urządzonym kącikiem meżuś NARESZCIE pomalował ściany w sypialni, tapetę zostawiam na jednej ścianie, ma swój urok staruszka[emoji6]
1468424634642.jpg
1468424644189.jpg
1468424661893.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1468424634642.jpg
    1468424634642.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 355
  • 1468424644189.jpg
    1468424644189.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 354
  • 1468424661893.jpg
    1468424661893.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 359
reklama
Ślicznie!!!! Mnie też zżera zazdrość!!
Moniczka spokojnie będzie dobrze akurat w 3 trymestrze to jest dość często spotykane.

O 19 gin ciekawe czy coś się ruszyło...
 
Byłam u gina dzidzia ok waga 3,5 kg...
Powiedziałam o opuchliznie i powiedział że rzeczywiście jestem opuchnieta nawet na twarzy..... Ale mocz i ciśnienie w normie więc niby nie zatrucie ciążowe...kazał obserwować i mierzyć ciśnienie. Gdyby obrzęki się nasilily to do szpitala....kurcze z czego to....we wtorek mi zapisał ktg mam podjechać. Jestem chyba zestresowana..... I nie wiem czy nie będę się nakrecac teraz...
 
U mnie najgorzej z tym, że ja zaliczam drzemki takie po 2-3 h a w nocy i tak śpię. Przespie ostatnie tygodnie. Szkoda , że jak się budzę ro taka obolała...

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Mama zazdroszcze ja jak się położę w dzień na drzemkę to max pół godz chociaż w tym czasie organizm nawet potrafi się deko zregenerować[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolanka, jak pięknie !!! Szczerze zazdroszcze :) jeszcze takie moje kolory wybrałaś ;)
Mi też sie wydaje że opiekę w ciąży w pl mamy super. Rozmawialam jakiś czas temu z koleżanka która mieszka w Anglii i sam fakt że nikt nie pomoże w ciąży do 16 tc jest nie do pomyślania. Tłumaczą to i selekcją naturalną i wysokim przyrostem demograficznym.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agata dobrze ze wszystko posprawdzali i juz w domku teraz odpoczywaj i sie nie denerwuj

Co do sikania to w nocy zw 2-3 razy a jak mam gdzies wyjsc to przed wyjsciem z domu odwiedzam wc i jak gdzies dojezdzam albo dochodze tez wc jest moje :-) wiec ja duzo sikam
Mam dokładnie tak samo [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry