reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No ja też :D

Papercut daj znać jak było i co omawialiście :D

rfxgqqmzuol7q4s7.png
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie trochę głupie może ale sie denerwuje.
Moj starszy synek urodził się po terminie tydzień i po przekluciu wód plodowych okazało się że są zielone.
Czy ta sytuacja może mieć miejsce przy drugim porodzie
 
Hellovet ja się nie znam bo moja pierwsza ciaza ale wydaje mi się , że kazdy poród inny i nie ma co się nastawiać :) mnie mamą urodziła 10 dni po terminie i to samo zielone wody ja fioletowa. A brat sie urodził normalnie także to chyba nie ma znaczenia jak przebiegał poprzedni poród.

rfxgqqmzuol7q4s7.png
 
Hellovet musialas by sie potpytac lekarza ale kazda ciaza inna wiec trzymam kciuki zeby sie nie powtórzyło

A u nas dzis na kolacje zachcianka :-) świeży ananas :-) pycha :-)

p19uskjofubhunt5.png
 
Ja tez nic nie wiem o forum zamkniętym :-(. Wlasnie sie zastanawiałam czemu nic sie nie odzywa Okasia , happymama i kilka innych dziewczyn
 
ja juz po szkole bylo troche zenujaco ale generalnie zabawna polozna i zapowiada sie ciekawie :)

o nie jaki smutek z tym zamknietym forum ;c
 
No pominięte zostalysmy. Ja to rozumiem bo jestem w miarę nowa I mało się udzielam ale Wy raczej stałe bywalczynie.

Spoko ja właśnie się zastanawiam nad szkoła rodzenia :)

rfxgqqmzuol7q4s7.png
 
reklama
Do góry