reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Nie trzeba
Jest jak podpis :) wcześniej się model telefonu wyświetlał u mnie na przykład.
Sygnatury , własna i wklejam link który był na końcu tworzenia suwaka :) tak jest napisane , ze do forum BabyBoom.

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
Dziewczyny może mam głupie pytanie, ale może któraś z was chodzi na basen lub wybiera się tam.Jaki strój kąpielowy zakładacie? Byłam wczoraj z córcią nad morzem, woda cieplutka koło 17 stopni i tak się zaczęłam zastanawiać w co się latem wystroję. Z plażą mam mniejszy problem - jakaś tunika lub ponczo, ale zastanawiam się czy iść na basen w stroju dwuczęściowym.
 
Brzuszek w ciazy podobno trzeba zakrywać, ale pod parasolem czy też w cieniu jak najbardziej możesz w dwu :) Ja mam nie ładny brzuchu i do tego w ciazy wyskoczyły mi włosy wiec stawiam na jednoczęściowy :)

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
Ja mam z poprzedniej ciazy jednoczęściowy ale jak chodzilam do liceum to przychodzila babka w zaawansowanej ciazy w dwuczęściowym

Ale jak to robicie ze na tel mi sie wyswietla korzystacie z aplikacji czy wchodzicie normalnie przez strone
 
reklama
Do góry