reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
fimka heheheeh literówke? to mi sie zaraz posypią negatywy :D bo ja często pisze bez pl liter :D
dyktando czy coooo :D
 
Ja też tak czasem miałam klikając na telefonie np coś za szybko, a tu nagle wyskoczylo " niezbyt mądre" :tak: oczywiście zaraz cofalam... Ale zwróciłam już uwagę, że czasami mają dziewczyny oceny negatywne i myślę, że te oceny są wystawiane przez pomylke:wink:
 
Dziewczyny, czy Wy też macie takie kłopoty z pamięcią i koncentracją ? U mnie jest masakra, aż strach wyjść z domu... zapominam imion, nazw wlasnych (ostatnio dumałam dłuższą chwilę co to jest "marynarka"), co gdzie położyłam i mogłabym tak mnożyć i mnożyć. A coś policzyć w pamięci... czy tylko ja tam mam ?? Wcześniej nigdy nie miałam takich problemów.
 
Tez tak mam zapominam co miałam kupić. Albo załatwic, noe wiem jak soe wypowiedziec bo albo zapomne słowa albo tak sie zakrece ze sama musze sobie tlumaczyc co chcialam powiedziec hehe :) to podobno normalne u ciezarnych :)
 
Dziewczyny, czy Wy też macie takie kłopoty z pamięcią i koncentracją ? U mnie jest masakra, aż strach wyjść z domu... zapominam imion, nazw wlasnych (ostatnio dumałam dłuższą chwilę co to jest "marynarka"), co gdzie położyłam i mogłabym tak mnożyć i mnożyć. A coś policzyć w pamięci... czy tylko ja tam mam ?? Wcześniej nigdy nie miałam takich problemów.
mam tak samo- straszn eto jest
 
Ja to nazywam amnezja ciążowa :-) często mi słów brakuje - ostatnio miałam na myśli jaskiniowca, a powiedziałam eskimos, ale wiedziałam, że to nie to słowo :-) i takie różne :-)
 
reklama
Witam wszystkie sierpnióweczki :-)

hej :)

Dziewczyny nie wiem czy to glupie pytanie. Ale lekko kopnal mnie prad od ładowarki wszystko ok czuje sie ok cisnienie ok ale czy dzidzi to moglo zaszkodzic?

Mysle, ze nic sie dziecku nie stalo :)

a słuchajcie dostałam na naszym wątku dwa negatywy- jak sprawdzić kto tak hojnie obdarował?

Ja sobie kiedys wyswietlilam wszystkie moje posty i szukalam, bo tez po czasie dopiero zobaczylam jednego negatywa, ale juz wiem od kogo tylko nie rozumiem znaczenia "stare" :p

Dziewczyny, czy Wy też macie takie kłopoty z pamięcią i koncentracją ? U mnie jest masakra, aż strach wyjść z domu... zapominam imion, nazw wlasnych (ostatnio dumałam dłuższą chwilę co to jest "marynarka"), co gdzie położyłam i mogłabym tak mnożyć i mnożyć. A coś policzyć w pamięci... czy tylko ja tam mam ?? Wcześniej nigdy nie miałam takich problemów.

Ja bez przerwy cwicze pamiec tz nie, ze tylko w ciazy, ale od zawsze, wiec nie mam zadnych problemow, zreszta mam zbyt wiele na glowie, wiec nie moge sobie pozwolic na jakies zaniki :)

Od 2 dni non stop poza domem, wczoraj mialam nieciekawe bole w brzuchu, ale ja nie potrafie zwolnic, weic juz sie zaczynam przyzwyczajac do tych skurczy
 
Do góry