reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

okasia - ja to zawsze jak gdzieś wychodzę zabieram coś ze sobą (jakąś kanapeczkę :-) )
ehh dziewczyny.. wczoraj poszłam na rynek.. cieszyłam się, że kupiłam fajne jabłuszka.. nie były pokryte woskiem tak jak te w marketach.. No i zjadłam wczoraj jedno :-) a dzis chce zjeść drugie.. a tam w jednym jablku jedna dziura.. a w drugim dwie!!! Wyglada jakby mieszkal tam jakis robal :-( Jestem załamana :-( chyba wyrzuce wszystkie owoce ktore trzymalam razem na polmisku :-( ja sie tak staram uwazazac z tym jedzeniem.. a tu takie cos :-( i teraz jeszcze mysli.. ze moze zjadlam jakiegos robala wczoraj :-( ale obierlalam to jablko i nie bylo widac zadnej dziurki :( ehhh
 
reklama
fluttershy jak był robaczek tzn, że faktycznie nie pryskane :) Nie wyrzucaj reszty owoców, jak będziesz jadła to rozkrawaj tak żebyś widziała czy nikt tam nie mieszka. Swoją drogą lepiej zjeść robaczka z białkiem niż te wszystkie pestycydy i inne świaństwa, którymi owoce są pryskane :)
 
Z robakiem to ekologiczne :) Na pewno wszystkich nie zjadł w nocy. Wyrzuć tylko te z dziurkami i na zdrowie. Robaka na pewno zauważysz jak coś. U mnie takie tylko z działki się zdarzają.
 
No bo w tym wczorajszym jablku nic nie było widać... a na tych dwoch to musialo sie zrobic przez noc te dziury.. bo wczesniej ich nie było :-( ehh chyba wole marketowe pryskane niz takie eko :-( bo normalnie, az chce mi sie plakac jak widze takie dziury :p czekam na meza, az wroci z pracy zeby rozkroil te podziurawione i zobaczyl czy tam jest robak :-( boje sie ze to jablko wczoraj moglo zaszkodzic mojemu malenstwu :(
 
Ojej, jest mega sliczny! ładna grafika, chociaz szkoda, że nie ma miejsca na pałąk:( Hej, dziewczyny a co myslicie o tym?
4ea5cd4efdf9dd510749c974259adf64.jpg


Może zbyt urodziwy nie jest, któraś miała baby mix? Leżaczek ponoć ma regulację, tylko zastanawiam się jak to wygląda po rozłożeniu, czy np. jak dziecko będzie trochę większe to będzie mogło traktować to jak np. krzesełko? takie leżaczki ma FP. Co myślicie?
 
Kochana, na pewno nic nie zaszkodziło! Na pewno nie zjadłaś jabłka z robaczkiem, bo na 100% byś zauważyła.
Ja ostatnio też miałam przygodę z robaczkami. Babcia kupiła na naszą wizytę michałki na wagę, otwieram cukierka tam piękny biały robaczek :/
 
fluttershy mnie czeka taki wiekszy remont:/
u nas pieknie i slonecznie wiec jak odprowadze malego do przedszkola to smigam na miasto polować na jakąś sykienke dla Noemi.
Julia-na jaki pałąg? taki z zabawkami? ja mam dozepiany pozniej wysle ci foto;)
 
heromina-ja osobiście uwacam ze nie masz sie co stresowac...kazda z mam z idealnymi wymikami i tak nie ma gwarancji ze dziecko będzie zdrowe,tak jak ty nie masz ze będzie chore...musisz byc fobrej mysli tym bardziej ze usg wyszło ok...ale lekarke zmien koniecznie.

Ja sie caly czas trzymam mysli, ze wszystko bedzie ok, bo coz innego mi pozostalo, ale wiadomo, ze jakies tam ziarno niepewnosci krowa zasiala. I na bank juz do niej nie wroce, nawet po reszte wynikow. Zrobie chocby prywatnie, ale nie u niej

Czy któraś z mam planuje remont (malowanie) przed porodem? Myslicie, ze to moze miec negatywny wplyw na nasze maluszki?

My bedziemy dwa pokoje malowac, ale w 1 ciazy tez mielismy remont i nic sie nie stalo

Hieromina w Twoim przypadku będzie na pewno tak samo

DZieki kochana :)

A ja kupiłam wczoraj soothie z Aventu na all.

O cvo chodzi z tymi smoczkami, bo juz kiedys cos o nich czytalam, ale nie pamietam? Dzis chcialam kupic cos dla mlodej tak symbolicznie, ale kurde stalam przed ta sciana smoczkow i zglupialam normalnie.

Flater laska nie przesadzaj to tylko robaczki nie zjedza ani Ciebie, anni tym bardziej dziecku nie zaszkodza :)

Julia ja mialam przy mlodym lezaczek FP z z opcja fotelika, ale nie sparwdzil sie nam, bo on bardziej jak lezak byl i malemu nie wygodnie sie siedzialo przy stole.
 
reklama
@Fluttershy jak jabłko z robaczkiem, tzn. ze zdrowe! Ja latem jabłko prosto z drzewa, jak z robaczkiem to ogryzam naokoło i wyrzucam tylko tamta część :p a normalnie, to zostaje mi tylko ogonek. Jabłek z mojego ogródka nawet nie myje, bo przy spacerze, woda za daleko. Wiec bez stresu!!

Ale mam dziś nisko brzuch, ale to chyba normalne, bo przecież ta cala macica konczy się gdzies w okolicach pępka, wiec i tak nisko :p

@okasia tez wybieram się dzis na dluugi spacer z dzieciakami siostry, wiec musze wziąć ekwipunek, żeby nie było niespodzianek. Bo pogoda piękna!
 
Do góry