reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Czuje ze zalatwilam się totalnie, cała noc katar i ból gardła, na szczęście gardło mnie juz nie boli ale mam okropny katar, aż do odruchu wymiotnego :( na śniadanie zrobiłam sobie kanapki z czosnkiem ale chyba fasolka nie polubila bo zwymiotowalam wszystko, tylko herbata z cytryną i miodem mi wchodzi bez problemu. Jak to jest z paracetamolem? Przeczytałam gdzieś ze w ciazy mozna brac max 2 x 500 mg na dobę, ja wczoraj wzielam 3 x 500 mg ze względu na podwyższona temperaturę i teraz się boję ze nieświadomie zaszkodziła malenstwu :(
 
reklama
Teraz już lepiej , ale początki miałam straszne . Wymioty i nudnosci 24 h oraz migreny. Jak skończyłam 15 tc to się czułam jakbym juz w ciazy nie była :)

A jak u Ciebie? U Was? Pewnie pisalyscie który tc itp ale tyyyyle stron jest; )
 
hej

mamakulka witaj :) ja sie juz czuje spoko tz ma energie,, w domu na sile juz szukam roboty, zeby tylko nie siedziec, mam tysiac pomyslow na minute, ale niestety ograniczenia fizyczne wiec z minuty robi sie tydz :p

puszczanie w kolejce no coz jedna woli stac pol godz, inna nie. Ja jestem jak najbardziej za przepuszczaniem, ale nie bede sie wdawac w dyskusje, bo i po co ;)
 
Mamakulka witaj :-) Fajnie, ze dolaczylas :-) Dzisiaj dzien sprzatania, gotowania. A rozlozylo mnie chorobsko. Glowa boli, katar i gardlo. Pewnie przez to, ze wczoraj gabinet byl zamkniety i musialam czekac na zewnatrz przez godzine i zmarzlam, bo bylo zimno. Takze bedziemy sie kurowac razem z corka. Najchetniej to bym wskoczyla do lozka i nic nie robila. :-)
 
Mamakulka ja zaczęłam wczoraj 19tc ogólnie nie miałam żadnych wymiotów od początku a pierwszy trymestr tylko odruchy wymiotne :) teraz super i czekam na ruchy dziecka :)
 
reklama
Mamakulka witaj!
A ja kupiłam sobie tabletki *spam*, krople do nosa też z tej serii, do tego psikam tantum verde i hasco sept do plukania, no i syrop z cebuli, woda z miodem i cytryna a wieczorem mleko z czosnkiem. Ale zapału dzisiaj nie mam wszystkie kości mnie bola. Widzę, że nie tylko ja chora jestem... Życzę dużo zdrówka dla wszystkich :-)
 
Do góry