reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

lenka zapytam na pewno glownie po to tam jade, no i licze na usg ciekawa jestem jak corcia urosla :) ja biore kwas foliowy z jodem i dha, magnez i detramax, garsc suplementow jak staruszka ale czego sie nie robi ;)

asiunia aahaaa teraz wszystko jasne :) no masz racja z ta operacja.. ale jakos trzeba sie dzidzi pozbyc duzego wyboru nie ma :D
 
reklama
Asiunia, teraz mięśni się nie nacina, tylko rozsuwa na boki. Tak mi ginekolog tłumaczył, bo ja musiałam szczegóły znać :D Oczywiście resztę się tnie, brzuch i macicę. Jak coś dziewczyny, to tylko nie patrzcie w lampę, bo się odbija i widać, co robią właśnie.. To ja już wolałam teraz nie wiedzieć. A bałam się, że znieczulenie nie zadziała i anestezjolog musiał trzy razy sprawdzić, czy na pewno nie czuję ;)
 
Biedna ta znajoma, ktora nastawila sie na dziewczynke. Dlatego ja nigdy Nie zaryzykowalabym rozowym wozkiem, nawet jak kupuje ciuszki to zawsze mam stresa czy napewno sie przydadza. Z synkiem to mialam pewnosc, bo zawsze pozowal jajkami I na trzech fotkach to zostalo uwiecznione:)

Ja tez stalam ostatnio w rosmanie w kolejce z brzuchem I niedobrym dzieckiem;) nikt sie tum faktem Nie przejal...

Ania rob inhalacje na kaszel I pij syrop z cebuli:)

Porodu sie tez boje ale damy rade, tak trzeba myslec bo co nam pozostalo;) moj maz dopiero po jakims czasie przyznal sie, ze byl przerazony I plakac mu sie chcialo:)
Oj faceci jakby mieli rodzic...marnie to widze ;) hehe
 
Asiunia ja po 3 latach od cc rodzilam sn i nawet w szpitalu lekarze mnie namawiali na sn bo powiedzieli ze jak by zrobili 2 cc to 3 ciaza byla by zagrozona od poczatku chociaz znam przypadki gdzie kobieta 3 ciaze miala zakonczone cc i ma 3 zdrowych dzieci wiec nie ma reguly. Jak sie boisz o to ze blizna sie rozejdzie popros na wizycie lekarza zeby sprawdzil blizne czy sie z nia nic nie dzieje jak o to poprosilam swoja lekarke bez problemu ni na usg pokazala blizne i powiedziala ze nic sie z nia nie dziej
 
Aniab, zrób sobie taki syrop na kaszel, jest skuteczny i naturalny [emoji3]:
Proporcja 1 :1: 1
2 male marchewki lub 1 wieksza (zetrzyj na tarce)
2 duże łyżki miodu
2 łyżki tymianku suszonego (takiego np kamis)

Wszystko wymieszać i odstawić na kilka godzin az puści sok. Pij 3 razy dziennie po 1 łyżeczce
 
Ja sie ogolnie boje cesarki mam nadzieje ze sn jakos zniose i tyle ale operacja jakos mnie przeraza.

Dwa razy u mnie w biedronce kasjerki zawolaly mnie do kasy, w rejestracji u lekarza tez. Ale sa ludzie jak ostatnio czekalam na wynik to babka stara centralnie wepchnela sie przede mnie korzystajac z zamoeszania wiec ludzie potrafia byc bezczelni.
 
Angelika pierwszy raz widzę przepis na taki syrop, ale sobie zapisze, może się przydać kiedyś.

Ania zdrówka, niech Cię ten kaszel opuści.

Ja też się boję, że coś wyniknie i będę musiala miec cc, albo, że męża nie będzie ze mną przy porodzie, nie wyobrażam sobie tego. Przy pierwszym porodzie to było wielkie wsparcie i pomoc.

Jest mi tak niedobrze po tej glukozie :-( słabo, w głowie się kręci i przeraźliwie słodko :-( juz zjadlam bulke z szynka, teraz znowu pól bulki, pije wodę, a dalej czuję okropną słodkość. W pierwszej ciąży tak nie miałam. ..
 
Asiunia ja po 3 latach od cc rodzilam sn i nawet w szpitalu lekarze mnie namawiali na sn bo powiedzieli ze jak by zrobili 2 cc to 3 ciaza byla by zagrozona od poczatku chociaz znam przypadki gdzie kobieta 3 ciaze miala zakonczone cc i ma 3 zdrowych dzieci wiec nie ma reguly. Jak sie boisz o to ze blizna sie rozejdzie popros na wizycie lekarza zeby sprawdzil blizne czy sie z nia nic nie dzieje jak o to poprosilam swoja lekarke bez problemu ni na usg pokazala blizne i powiedziala ze nic sie z nia nie dziej
Wiem, Twój lekarz miał zdrowe podejście do całej sytuacji a z tego co wiem mój jest na nie dla porodu sn po cc i tu może być problem...Będąc w ciąży z aniołkiem gdzie różnica wieku była 2 lata rozmawiałam o porodzie sn z lekarzem od badań prenatalnych i powiedział, że nie widzi przeciwwskazań, teraz podobno można już zaczynać myśleć o tym po 1,5 roku od ostatniego cięcia.
Moja sąsiadka jest po 5 cc i wszystkie dzieci zdrowe ale co sie nerwów najadła w ostatniej ciąży to na prawdę nikomu nie życzę. Mam 28 lat i nie wiem co nam los jeszcze przyniesie w przyszłości, na razie temat dzieci zamykamy, ale po 30 może nam się odmienić :)
Angelika rzeczywiście ciekawy przepis, jeszcze o takim nie słyszałam :) muszę zanotować.
 
reklama
Asiunia to faktycznie dziwne podejscie lekarza ale to także twoja decyzja pogadaj z nim o twoich odczuciach i obawach moze go jakos przekonasz do swoich przekonań
 
Do góry