reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

lenka tak czytam czytam i sie dziwie czemu sukienki dla synka [emoji23]

moze sie dzidzia ustawila tak ze kopie cie po wnetrznosciach
 
reklama
Lenka no to fajnie :)
A który masz tc? Długo to już trwa? Ja to jestem histeryczka i pewnie już bym była na usg. Ostatnio mój synek miał leniwe dwa dni i ruszał się jak go pobudzilam zimna woda albo szturchankiem ale od wczoraj dyskoteka aż brzuch się trzęsie :)


Zazdroszczę Basiu! Ja mam od początku ciąży chęć jechać nad morze . Ale mieszkam w górach i nad morze mogłabym dopiero w lipcu się wybrać bo mąż tak może więc nie pisane mi w tym roku :(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
lenka tak czytam czytam i sie dziwie czemu sukienki dla synka [emoji23]

moze sie dzidzia ustawila tak ze kopie cie po wnetrznosciach

Heh sukienki dla mnie hehe :-D gacie dla synka haha
Mamakulka 23prawie no ja i dotykam i bujam brzuch juz i słodkie jadłam i na boku leżę i nic tylko bulgotanie słyszę i czuje uciski czasami ale tak bardziej w środku a nie jak wcześniej ze tylko dotknę i zaraz brzuch faluje eh ja niby tez panikara ale nie chce żeby zaraz gadanie było jakbym pojechała
 
Heh sukienki dla mnie hehe :-D gacie dla synka haha
Mamakulka 23prawie no ja i dotykam i bujam brzuch juz i słodkie jadłam i na boku leżę i nic tylko bulgotanie słyszę i czuje uciski czasami ale tak bardziej w środku a nie jak wcześniej ze tylko dotknę i zaraz brzuch faluje eh ja niby tez panikara ale nie chce żeby zaraz gadanie było jakbym pojechała
Ja wczoraj wieczorem tez i jadlam i piłam soczek jabłkowy i tez mała taka leniwa. Dzis rano po sniadaniu tez kladlam sie na boku troche sie poruszala jeden taki mocniejszy kopniak i cisza z tym ze ja w tym tygodniu zaczynam 27tydzien. U Ciebie na tym etapie to mysle ze jeszcze tak moze byc. Ale czemu ja tak teraz czuje rzadko:/ a na ruch dotykanie brzuszka to ona nigdy nie reagowała. Jak juz to niezaleznie sie rusza i po jedzonku a tak zeby na dotykanie cos ty. Taka jest uparta na usg tez nigdy nie chce wspolpracowac moj lekarz ma 4d a buzi nie pokazuje.
 
Może taki urok :) mój też nie chce buzi pokazywać na 4d tylko jajka ciągle :)


Lenka wiesz co ja bym chyba zadzwoniła do lekarza zapytać co masz robić. Bo w sumie zawsze będziesz się czuła spokojniej :*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka i tu mam problem mój lekarz ma urlop zero kontaktu lipa... Jutro zadzwonię ogólnie do przychodni zapytam i tyle bo bez kitu słyszę itp ale nie czuje... No czytałam na internecie ze niby to normalne raczej...

Najadlam się ostro wszystko popilam sokiem z granata i zaczęło się poruszać delikatnie ale czuje :-D kur....panikę sieje ale jak są dni ciszy to Chryste :'( juz wole żeby walilo po nerkach i gdzie chce abym tylko czuła heh...pewnie potem znowu będzie cisza ale teraz wiem ze juz Oki hehe :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czytalam ze sa 4 fazy u dzidzi spi i sie nie rusza, spi i sie delikatnie rusza, nie spi ale tez nie wariuje, nie spi i urzadza dyskoteke ;) wiec spokojnie moze akurat wariuje jak spisz albo co moja tez sie potrafi dlugo nie ruszac a potem wali wszystkim na raz w kazda strone ;)
 
Hej. Proszę o pomoc. Może któraś z Was była już w podobnej sytuacji. Dziś dowiedziałam się ze mój tata ma nowotwór złośliwy. Jest skierowany na radioterapie. Ponoć nie będę mogła się z nim spotkać w trakcie leczenia i 2 tyg po. Czy to prawda? :(

Mało tego to od rana przez ten stres chyba... W ogóle nie czuję Dzidzi;-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej. Proszę o pomoc. Może któraś z Was była już w podobnej sytuacji. Dziś dowiedziałam się ze mój tata ma nowotwór złośliwy. Jest skierowany na radioterapie. Ponoć nie będę mogła się z nim spotkać w trakcie leczenia i 2 tyg po. Czy to prawda? :(
Po radioterapii niestety tak jest bo to naświetlania są one zostają w organizmie ponoć...
Papercut o zawsze myślałam że jak się śpi nawet to się poczuje ruchy heh ale może faktycznie tak jest oby tylko Nie było tej ciszy za często hehe
 
reklama
Do góry