reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja jeszcze nie mam pojęcia, trochę denerwuje mnie myśl o szlafroku, ale jak trzeba to trzeba ;)
U mnie w mieście jest duży wybór koszul na bazarku wiec tam pewnie kupie, albo przez internet.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja jeszcze o tym nie mysle, narazie udaje, ze niunia z nieba mi spadnie :D strasznie sie boje, ktoras z was odnosnie majtek i krwawienia napisala nawet nie doczytalam tylko w panice scrollowalam az sie straszne rzeczy skoncza [emoji23]

mialam straszny koszmar, ze mi wody odeszly i to pare razy sie budzilam w nocy i macalam czy mam sucho, malo tego z rana przed lustrem sprawdzalam czy brzuszek tak samo duzy jak wieczorem
 
Ja właśnie wczoraj ze znajoma rozmawiałam na ten temat i jest przerażona moim podejściem haha. Ja chcę rodzic naturalnie i bez znieczulenia i w tej chwili jestem nastawiona pozytywnie. Wyjść syn jakoś musi :D trochę czuje stresik wiadomo , nie wiem jak będzie bliżej ale w tej chwili dużo mi czasu nie zostało i nie mam ataku paniki.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to może nie zdarzy mnie nikt nastraszyc :) chociaż moja siostra wciąż mi gada jakie to straszne i jaki bol i ze to kłamstwo ze jak się dziecko widzi to się zapomina :) a urodziła mimo to dwóch synów bez znieczulenia, nie pękła i jest gotowa na trzecie dziecko :) także chyba nie taki diabeł straszny albo po prostu lepiej to przeszła niż jej się wydaje.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby było bardzo źle to nic nie powiem ;)

Chce rodzic w wodzie a to podobno też uśmieza bol. No zobaczymy. Moja siostra tez mi powiedziała, że skoro tak przeżywam skurcz łydki to nie wie co ja zrobię na tej porodówce[emoji14]

ckaiqqmz6bqcnbao.png
 
reklama
juz gadalam z jedna znajoma co pod koniec kwietnia rodzila i nie byl to zachecajacy opis :D takze w razie co nie krepuj sie, lepiej wiedziec na czym sie stoi :D

ja akurat dobrze znosze bol na szczescie ;) im dluzej trwa tym lepiej wylaczam sie i jakos to idzie ;p

no w wodzie brzmi dobrze :)

mamakulka jak zrobilas to kolorowe odliczanko do ignasia?
 
Do góry