reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dzisiaj dzien zalozenia krazka. Dzwonie czy jest wynik i .. nie ma :( czyli krazka dzisiaj nie zalozy, a tak sie cieszylam, ze dzisiaj sie z nia zpbacze no wczoraj mialam te bole :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu nie denerwuj się, bo Maleństwo też czuje stres! głowa do góry i odpoczywaj, polecam lody! :biggrin2:
 
Aniu bedzie dobrze :-) ty dzisaj sie relaksuj odpoczywaj i mysl o czyms przyjemnym a jutro wszystko samo sie rozwoaze:-)

Ale tu ostatnio spokój wszystkie siedza na ogrodkach tarasach i delektuja sie śliczna pogodą:-)
 
Hejcia wszystkim no papercut wykrakalas ze nagle mi wyskoczy brzusio :-) mam brzusio hehe ale się ciesze jak dziecko po słodyczach haha :-D nieduży ale jest hurra he no teraz wyglądam na kobietę w ciąży :p
Niunia zgadza się każdy korzysta z pogody ja żebym płeć znała to bym choć trochę ubranek uprala dla maleństwa a tak poczekać musze
 
Aniu bedzie dobrze :-) ty dzisaj sie relaksuj odpoczywaj i mysl o czyms przyjemnym a jutro wszystko samo sie rozwoaze:-)

Ale tu ostatnio spokój wszystkie siedza na ogrodkach tarasach i delektuja sie śliczna pogodą:-)
hehe nie wszystkie się delektują. Pozdrowienia z pracy zaa biurka :baffled: na szczęście idzie WEEKEND! :-D
 
reklama
Hejcia wszystkim no papercut wykrakalas ze nagle mi wyskoczy brzusio :-) mam brzusio hehe ale się ciesze jak dziecko po słodyczach haha :-D nieduży ale jest hurra he no teraz wyglądam na kobietę w ciąży[emoji14]Niunia zgadza się każdy korzysta z pogody ja żebym płeć znała to bym choć trochę ubranek uprala dla maleństwa a tak poczekać musze
widzisz! teraz tylko gorzej bedzie [emoji48]
 
Do góry